476357-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Ražice - Obnova vodovodního přivaděče, opakované řízení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRažice - Obnova vodovodního přivaděče, opakované řízení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v obnově stávajícího vodovodního přivaděče DN150 z obce Putim do obce Ražice v délce 2203 m. Obnova bude řešena v úseku mezi vodoměrnými šachtami VŠ Putim a VŠ Ražice. Stávající šachty zůstanou zachovány a nové potrubí bude napojeno na stávající potrubí před šachtami. Potrubí vodovodního přivaděče bude uloženo bez výkopově horizontálním řízeným vrtáním po úsecích délky 100–150 m. Na začátcích a koncích jednotlivých úseků budou realizovány startovací/cílové jámy s půdorysnými rozměry ± 4,5x1,5 m. Pro vodovod bude použit třívrstvé potrubí PE100RC d160x14,6 SDR11 (typ 2 dle pas 1075). Při křížení řeky Blanice a silnice II/140 bude vodovodní potrubí uloženo pomocí kluzných objímek do chráničky PE100RC d250x14,8, chránička bude uložena horizontálním řízeným vrtáním. Ve výškových lomech trasy jsou navrženy vzdušníky a kalníky, které budou osazeny do betonových skruží Ø1,2 m. Skruže budou zakončeny 0,5m nad terénem a budou opatřeny trasovacími tyčemi výšky 2,0m nad terénem v modro-bíle pruhovaném provedení. Jako kalníky jsou navrženy podzemí hydranty DN80. Jako vzdušníky automatické od-/za-vzdušňovací soupravy DN80. Na vodovodu jsem dále osazena tři sekční šoupata DN150. V místě křížení silnice II/140 u lomového bodu L.16 se na stávajícím vodovodu nachází železobetonová armaturní šachta. Tato šachta bude v rámci stavby zrušena – bude provedeno odstranění železobetonové zákrytové desky a ubourání stěn šachty 0,3m pod terén. Zbývající část šachty bude zasypána výkopkem. V rámci stavby bude provedeno přepojení jedné vodovodní přípojky PE100RC d32x3,0 délky 1,9m pro objekt č.p. 119 v obci Ražice.
Interne Kennung001
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44161200 Hauptwasserleitungen
5. Los
LosLOT-0001