Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Hecht is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Raamovereenkomst met maximaal 3 inschrijvers met een looptijd van 2 jaar.
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land