See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja Projektu aktualizacji oceny zagrożenia sejsmicznego dla Lokalizacji Lubiatowo-Kopalino
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest realizacja Projektu aktualizacji oceny zagrożenia sejsmicznego (od aktywności uskokowej i wibracyjnych drgań gruntu) dla Lokalizacji Lubiatowo-Kopalino, na potrzeby uzyskania decyzji lokalizacyjnej dla elektrowni jądrowej zlokalizowanej na terenie gminy Choczewo w województwie pomorskim. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik A do Projektowanych postanowień Umownych stanowiących Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/K/PZP/PN/2023/076/JS
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71352100 Dienstleistungen im Bereich Seismik
5. Los
Los: LOT-0001