See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, installatie en onderhoud van een geautomatiseerde hemocytometrie analyzer voor het Universitair Veterinair Diagnostisch Laboratorium van de Universiteit Utrecht
Beschreibung: Deze aankondiging betreft een 'Aankondiging in het geval van vrijwillige transparantie vooraf'. De Universiteit Utrecht is voornemens om de hierna omschreven opdracht rechtstreeks te gunnen aan Sysmex Nederland B.V., gevestigd aan de Ecustraat 11, 4879 NP te Etten-Leur, Kamer van Koophandel nummer 20063483. De opdracht betreft de levering, installatie, training en het onderhoud van een geautomatiseerde hemocytometrie analyzer, inclusief de levering van reagentia en controlemateriaal, ten behoeve van onderzoek binnen het Universitair Veterinair Diagnostisch Laboratorium van de Universiteit Utrecht. De geraamde opdrachtwaarde is € 205.039,- euro exclusief btw gedurende de initiële looptijd (de garantieperiode van één (1) jaar plus de vaste periode van vijf (5) jaar aan onderhoud en de levering van reagentia en controlemateriaal gedurende (zes) 6 jaar).
Interne Kennung: 25/1000.1002/001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434570 Hämatologie-Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141500 Hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1