See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE POGWARANCYJNEJ USŁUGI SERWISOWEJ WRAZ Z PEŁNYM POKRYCIEM CZĘŚCIAMI ZAMIENNYMI REZONANSU MRT 2020/E2 VANTAGE ELAN I STACJI TECHNIKA FIRMY CANON PRZEZ 36 MIESIĘCY
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie pogwarancyjnej usługi serwisowej wraz z pełnym pokryciem częściami zamiennymi Rezonansu Magnetycznym MRT 2020/E2 Vantage Elan i Stacji Technika firmy Canon w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o., os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Zaproszenia. 2. Oferty nie posiadające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do nin. Zaproszenia. 4. Zamawiający wymaga, aby każda wymieniona część podlegała 6 miesięcznej gwarancji. 5. Termin wykonania zamówienia w ciągu 36 miesięcy od daty zawarcia umowy. 6. Czas reakcji serwisu na miejscu w siedzibie Zamawiającego do 24 godzin w dni robocze od zgłoszenia telefonicznego lub mailowego. 7. Czas naprawy bez części do 72 godzin w dni robocze. 8. Czas naprawy z częściami do 120 godzin w dni robocze w przypadku naprawy z użyciem części z magazynów europejskich oraz 240 godzin w dni robocze w przypadku naprawy z użyciem części z magazynu głównego. 9. Wykonawca zapewni pomoc kontaktową lub zdalny serwis techniczny pracujący przez min. 8 godzin w dni robocze dostępny pod telefonem.
Interne Kennung: 130/ZP/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001