See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej na: Budowę ścieżki pieszo - rowerowej na odcinku drogi powiatowej Nr 1493B od granicy z miastem Białystok do skrzyżowania z ulicą Jaworową w Olmontach (Gm. Juchnowiec Kościelny)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej na: Budowę ścieżki pieszo - rowerowej na odcinku drogi powiatowej Nr 1493B od granicy z miastem Białystok do skrzyżowania z ulicą Jaworową w Olmontach (Gm. Juchnowiec Kościelny). Szczegółowy opis i warunki wykonywania zamówienia zawiera: - opis przedmiotu zamówienia – rozdział III SWZ; - projektowane postanowienia umowy - rozdział V SWZ; - wymagania dotyczące opracowania dokumentacji projektowej – rozdział VI SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 406856-2024
Interne Kennung: ZP.2620.41.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej na: Budowę ścieżki pieszo - rowerowej na odcinku drogi powiatowej Nr 1493B od granicy z miastem Białystok do skrzyżowania z ulicą Jaworową w Olmontach (Gm. Juchnowiec Kościelny). Warunki wykonywania zamówienia zawiera: - opis przedmiotu zamówienia – rozdział III SWZ; - projektowane postanowienia umowy - rozdział V SWZ; - wymagania dotyczące opracowania dokumentacji projektowej – rozdział VI SWZ. Szczegóły wskazano w SWZ.