476404-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Część 1 - Baraniaka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCzęść 1 - Baraniaka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia na część 1: Baraniaka jest usługa sprzątania w budynku przy ul. Baraniaka 88D bud. E w Poznaniu zapewniająca stałą czystość i porządek w zakresie opisanym w umowie. b) W ramach umowy wykonawca zobowiązuje się do: sprzątania pomieszczeń Zamawiającego określonych w załączniku nr 1 – sprzątanie podstawowe pełnienia dyżurów serwisu bieżącego w budynku – sprzątanie podstawowe mycia okien i czyszczenie rolet (od strony wewnętrznej) określonych w załączniku nr 2. segregowania i usuwania odpadów zgodnie z zasadami selektywnego odbioru odpadów – codziennie – sprzątanie podstawowe c) Szczegółowy zakres usługi sprzątania w cz. 1 definiują w zapisy określone w szczególności w §2 i §3 projektu umowy stanowiący załącznik nr 1a do SWZ.
Interne KennungNFZ15-WAG-ZP.251.11.2024 Usługi sprzątania budynków w Poznaniu przy ul. Baraniaka 88 D bud. E oraz przy ul. Grunwaldzkiej 158 wraz z parkingiem przy ul. Babimojskiej 1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPrzetarg nieograniczony, realizowany z podziałem na dwie części: Część 1 - Baraniaka, Część 2 - Grunwaldzka
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCzęść 1 - Baraniaka
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia umowy na usługę sprzątania na okres nie dłuższy niż 3 miesiące od zakończenia realizacji zamówienia podstawowego tj. 12 miesięcy