2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa analizatora do badań immunochemicznych wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych oraz materiałów eksploatacyjnych dla Medycznego Laboratorium Diagnostycznego SPZOZ Warszawa Wola–Śródmieście przez okres 36 miesięcy – postępowanie nr 13/2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatora do badań immunochemicznych wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych oraz materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Medycznego Laboratorium Diagnostycznego SPZOZ Warszawa Wola–Śródmieście przez okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: a. Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, zawierającym rodzaj oraz przewidywane ilości przedmiotu zamówienia; b. Załączniku nr 2A do SWZ – Wymagane parametry minimalne analizatora.
Interne Kennung: 13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33124110 Diagnostiksysteme, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 13/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38434000 Analysers
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents, 33124110 Diagnostic systems, 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001