2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa instalacji biologicznego przetwarzania odpadów biodegradowalnych selektywnie zebranych, w m. Ruda k/Wielunia w zakresie realizacji zadania-zakup i dostawa sprzętu mobilnego–ładowarki kołowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa ładowarki kołowej wraz z dostawą do Instalacji gospodarowania odpadami komunalnymi w Rudzie gmina Wieluń zlokalizowanej na dz. nr 236/1 obręb Ruda, zarządzanej przez Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Wieluniu ul. Zamenhofa 17, 98-300 Wieluń. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający rekomenduje, aby Wykonawca, przed przystąpieniem do składania ofert w systemie, zapoznał się z Instrukcją korzystania z systemu, która dostępna jest w sekcji „Baza wiedzy” https://pkwielun.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServletMP_module=main&MP_action=publicFilesList&folder=002c&clientName=PKWIELUN& oraz zasadami rejestracji w systemie, o których mowa w regulaminie dostępnym pod adresem https://oneplace.marketplanet.pl regulamin . 22.1. W celu prawidłowego przygotowania oferty Wykonawca winien zapoznać się ze wszystkimi częściami niniejszej specyfikacji. 22.2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 22.3. Oferta musi być sporządzona w języku polskim. 22.4. Każdy dokument składający się na ofertę lub złożony wraz z ofertą sporządzony w języku innym niż polski musi być złożony wraz z tłumaczeniem na język polski. 22.5. Oferta musi być sporządzona pod rygorem nieważności w formie elektronicznej opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 57 z zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych : pdf, doc, docx, zip. 22.6. Wykonawca składa ofertę w postaci elektronicznej sporządzonej w formie elektronicznej w systemie pod adresem https://pkwielun.ezamawiajacy.pl w terminie wskazanym w SWZ 22.7. Wykonawca przygotowuje ofertę na „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 22.8. Zalogowany wykonawca pobiera z systemu Formularz oferty wraz z załącznikami i zapisuje je na komputerze, a następnie uzupełnia danymi wymaganymi przez Zamawiającego. Zakres danych wypełnianych przez Wykonawcę w systemie został określony na zakładce „Oferta”. Uzupełniony formularz oferty podpisuje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 22.9. Jeżeli wraz z ofertą składane są dokumenty zawierające tajemnicę przedsiębiorstwa wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”. Zarówno załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa jaki uzasadnienie zastrzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa należy dodać jako załączniki do oferty. 22.10. Postanowienia w sprawie dokumentów zastrzeżonych: 1) wszystkie dokumenty złożone w prowadzonym postępowaniu są jawne, z wyjątkiem informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa, zastrzeżonych przez Wykonawcę; 2) wszelkie informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, które Wykonawca zastrzeże jako tajemnicę przedsiębiorstwa, powinny zostać złożone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa” a następnie wraz z plikami stanowiącymi jawną część załącza na stronie postępowania. 3) udostępnianie złożonych ofert możliwe będzie na pisemny wniosek zainteresowanego, po dokonaniu przez Zamawiającego analizy, czy oferta ta nie zawiera dokumentów zastrzeżonych, niepodlegających udostępnieniu; 4) Wykonawca nie może zastrzec informacji, o których mowa w art. 222 ust. 5 ustawy Pzp: nazwy albo imienia i nazwiska oraz siedziby lub miejsca prowadzonej działalności gospodarczej albo miejsca zamieszkania wykonawcy, którego oferta została otwarta, ceny zawartej w ofercie oraz których jawność wynika z innych aktów prawnych; 5) nie ujawnia się informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1233), jeżeli wykonawca, wraz z przekazaniem takich informacji, zastrzegł, że nie mogą być one udostępniane oraz wykazał, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa, tj. że: a) nie zostały podane do wiadomości publicznej, b) posiadają wartość gospodarczą (na przykład informacje techniczne, technologiczne, organizacyjne przedsiębiorstwa), c) Wykonawca podjął niezbędne działania w celu zachowania ich poufności; 6) na podstawie złożonych przez Wykonawcę dokumentów uzasadniających tajemnicę przedsiębiorstwa Zamawiający podejmie decyzję w sprawie utrzymania utajnienia lub decyzję o odtajnieniu. 22.11. Formularz oferty podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 22.12. Pozostałe oświadczenia i dokumenty wchodzące w skład oferty lub składane wraz z ofertą, które są zgodne z ustawą Pzp lub Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie również powinny być opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 22.13. W przypadku przekazywania przez Wykonawcę dokumentu elektronicznego w formacie poddającym dane kompresji, opatrzenie pliku zawierającego skompresowane dane kwalifikowanym podpisem jest równoznaczne z opatrzeniem wszystkich dokumentów zawartych w tym pliku odpowiednio kwalifikowanym podpisem elektronicznym oraz równoznaczne z poświadczeniem przez wykonawcę za zgodność z oryginałem wszystkich elektronicznych kopii dokumentów zawartych w tym pliku, z wyjątkiem kopii poświadczonych odpowiednio przez innego wykonawcę ubiegającego się wspólnie z nim o udzielenie zamówienia, przez podmiot, na którego zdolnościach lub sytuacji polega wykonawca, albo przez podwykonawcę. 22.14. System sprawdza, czy złożone pliki są podpisane i automatycznie je szyfruje.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Rozbudowa instalacji biologicznego przetwarzania odpadów biodegradowalnych selektywnie zebranych, w m. Ruda k/Wielunia” w zakresie realizacji zadania - zakup i dostawa sprzętu mobilnego – ładowarki kołowej.
Menge: 1 Stück