See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur cultuurtechnische medewerkers & materieel
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit alle opdrachten welke worden verstrekt vanuit de afdeling wijkbeheer en bestaan onder andere uit: Perceel 1: Ter beschikking stellen van slagmaaiers Perceel 2: Ter beschikking stellen van een vrachtwagen Perceel 3: • Versnipperen groenafval; • Uitvoeren renovatiewerkzaamheden / rooiwerk; • Transport; • Maaien bermen; • Verzamelen maaisel; • Watergeven bomen; • Grondbewerkingen; • Vegen goten en wegen; • Bijkomende werkzaamheden. Technische details van in te huren medewerkers en materieel wordt gedetailleerd beschreven in het bestek I&A_2026_0003. Gezamenlijke waarde perceel 1 De gezamenlijke waarde van de opdrachten voor perceel 1 gedurende de gehele looptijd inclusief de verlengingsopties bedraagt maximaal €400.000,00 exclusief btw. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Gezamenlijke waarde perceel 2 De gezamenlijke waarde van de opdrachten voor perceel 2 gedurende de gehele looptijd inclusief de verlengingsopties bedraagt maximaal €225.000,00 exclusief btw. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Gezamenlijke waarde perceel 3 De gezamenlijke waarde van de opdrachten voor perceel 3 gedurende de gehele looptijd inclusief de verlengingsopties bedraagt maximaal €1.450.000,00 exclusief btw, dit bedrag is het totaalbedrag voor alle drie te contracteren partijen, de omzetwaarde per partij betreft dus 1/3 van het totaal. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Interne Kennung: I&A_2026_0003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77112000 Vermietung von Mähern oder landwirtschaftlichen Geräten mit Bedienungspersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inhuur slagmaaier
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit alle opdrachten welke worden verstrekt vanuit de afdeling wijkbeheer en bestaan onder andere uit: Perceel 1: Ter beschikking stellen van slagmaaiers. Voor verdere informatie zie Offerteaanvraag. Betreft het volgende materieel, 300 uur kleine slagmaaier ( breed max 150cm, reikwijdte ten minste 4.30meter), 460 grote slagmaaier ( shovel of mobiel) reikwijdte 6 meter, HVO. Maximaal één partij. Voor verdere informatie zie Offerteaanvraag.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77112000 Vermietung von Mähern oder landwirtschaftlichen Geräten mit Bedienungspersonal
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 2 jaar (2026 tot en met 2028).
Los: LOT-0002
Titel: Inhuur vrachtwagen
Beschreibung: Ter beschikking stellen van een vrachtwagen. Voor verdere informatie zie Offerteaanvraag. 500uur 6x4WS incl. laad en lossysteem, minimale inhoud van 30M3, HVO Maximaal één partij. Voor verdere informatie zie Offerteaanvraag.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 60180000 Vermietung von Fahrzeugen für den Gütertransport mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
Los: LOT-0003
Titel: Cultuurtechnisch bestek
Beschreibung: • Versnipperen groenafval; • Uitvoeren renovatiewerkzaamheden / rooiwerk; • Transport; • Maaien bermen; • Verzamelen maaisel; • Watergeven bomen; • Grondbewerkingen; • Vegen goten en wegen; • Bijkomende werkzaamheden. Voor verdere informatie zie Offerteaanvraag en bestek. Ter beschikking stellen van personeel en materieel omschreven in bestek. Maximaal drie partijen. Voor verdere informatie zie Offerteaanvraag en bestek.
Interne Kennung: 3