2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu komputerowego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu komputerowego biorących udział w II edycji Projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030. Zamawiający podzielił zamówienie na 2 części: Część 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Laptop do edycji audio i wideo – 153 szt. - Tablet – 219 szt. - Dysk przenośny – 153 szt. Część 2 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Tablet graficzny – 28 szt. - Skaner przenośny – 48 szt.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu komputerowego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” - Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Laptop do edycji audio i wideo – 153 szt. - Tablet – 219 szt. - Dysk przenośny – 153 szt. Dostawy realizowane w ramach zestawów: WAODK - 10 Zestawów WAODK składa się z 1 szt. Laptop, 1 szt. Tablet, 1 szt. Dysk przenośny – dostawa do 10 szkół WAT - 28 Zestawów WAT składa się z 1 szt. Laptop, 1 szt. Tablet, 1 szt. Dysk przenośny – dostawa do 28 szkół WLI - 33 Zestawów WLI składa się z 1 szt. Laptop, 3 szt. Tablet, 1 szt. Dysk przenośny - dostawa do 33 szkół WEC - 19 Zestawów WEC składa się z 2 szt. Laptop, 2 szt. Tablet, 2 szt. Dysk przenośny – dostawa do 19 szkół WLB - 22 Zestawów WLB składa się z 2 szt. Laptop, 2 szt. Tablet, 2 szt. Dysk przenośny - dostawa do 22 szkół Łącznie dostawa do 112 szkół
Interne Kennung: ODN-BP.3211.5.2025 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu komputerowego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” - Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Tablet graficzny – 28 szt. - Skaner przenośny – 48 szt. Dostawy realizowane w ramach zestawów: WAODK - 10 Zestawów WAODK składa się z 1 szt. Skaner przenośny – dostawa do 10 szkół WAT - 28 Zestawów WAT składa 1 szt. Tablet graficzny – dostawa do 28 szkół WEC - 19 Zestawów WEC składa się z 2 szt. Skaner przenośny – dostawa do 19 szkół Łącznie dostawa do 57 szkół
Interne Kennung: ODN-BP.3211.5.2025 - część 2