2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby nákladních vozidel včetně řidičů II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby následujících nákladních vozidel s řidičem: část 1 – Sklápěče o nosnosti do 18t Předmětem je zajištění přepravní služby nákladními sklápěcími vozidly o celkové nosnosti nákladu do 18t. Bližší specifikace je uvedena v příloze č.1a Smlouvy - Technická specifikace sklápěče do 18t část 2 – Sklápěče o nosnosti nad 24t Předmětem je zajištění přepravní služby nákladními sklápěcími vozidly o celkové nosnosti nákladu nad 24t. Bližší specifikace je uvedena v příloze č.1b Smlouvy - Technická specifikace - sklápěče nad 24t část 3 - Návěsy valníkové Předmětem je zajištění přepravní služby nákladními valníkovými vozidly o celkové nosnosti nákladu nad 24 t. Bližší specifikace je uvedena v příloze č.1c Smlouvy - Technická specifikace - návěsy valníkové část 4 - Návěsy speciální Předmětem je zajištění přepravní služby speciální jízdní soupravou umožňující přepravu nadměrných nákladů, jako např. trafostanic, tramvajové koleje o délce až 25 m. Bližší specifikace je uvedena v příloze č.1d Smlouvy - Technická specifikace - návěsy speciální pro převoz materiálu. část 5 - Návěsy speciální Předmětem je zajištění přepravní služby speciální jízdní soupravou umožňující přepravu vozidel a stavební mechanizace do délky až 25 m. Bližší specifikace je uvedena v příloze č.1e Smlouvy – Technická specifikace - návěsy speciální pro přepravu vozidel.
Interne Kennung: Služby nákladních vozidel včetně řidičů II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60180000 Vermietung von Fahrzeugen für den Gütertransport mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Návěsy speciální
Beschreibung: část 4 - Návěsy speciální Předmětem je zajištění přepravní služby speciální jízdní soupravou umožňující přepravu nadměrných nákladů, jako např. trafostanic, tramvajové koleje o délce až 25 m. Bližší specifikace je uvedena v příloze č.1d Smlouvy - Technická specifikace - návěsy speciální pro převoz materiálu.
Interne Kennung: Návěsy speciální
Los: LOT-0005
Titel: návěsy speciální (pro převoz tříčlánkového trolejbusu o délce 25 m)
Beschreibung: Předmětem je zajištění přepravní služby speciální jízdní soupravou umožňující přepravu vozidel a stavební mechanizace do délky až 25 m. Bližší specifikace je uvedena v příloze č.1e Smlouvy – Technická specifikace - návěsy speciální pro přepravu vozidel.
Interne Kennung: Návěsy speciální (pro převoz tříčlánkového trolejbusu o délce 25 m)
Los: LOT-0003
Titel: Návěsy valníkové
Beschreibung: Předmětem je zajištění přepravní služby nákladními valníkovými vozidly o celkové nosnosti nákladu nad 24 t. Bližší specifikace je uvedena v příloze č.1c Smlouvy - Technická specifikace - návěsy valníkové
Interne Kennung: Návěsy valníkové
Los: LOT-0002
Titel: Sklápěče o nosnosti nad 24t
Beschreibung: Předmětem je zajištění přepravní služby nákladními sklápěcími vozidly o celkové nosnosti nákladu nad 24t. Bližší specifikace je uvedena v příloze č.1b Smlouvy - Technická specifikace - sklápěče nad 24t
Interne Kennung: Sklápěče o nosnosti nad 24t
Los: LOT-0001
Titel: Sklápěče o nosnosti do 18 t
Beschreibung: Předmětem je zajištění přepravní služby nákladními sklápěcími vozidly o celkové nosnosti nákladu do 18t. Bližší specifikace je uvedena v příloze č.1a Smlouvy - Technická specifikace sklápěče do 18t
Interne Kennung: Sklápěče o nosnosti do 18 t