See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor werken aan hoog- en laagspanningsinstallaties (onderhoud, herstel, uitbreiding en nieuwe installaties)
Beschreibung: Raamovereenkomst voor werken aan hoog- en laagspanningsinstallaties (onderhoud, herstel, uitbreiding en nieuwe installaties)
Interne Kennung: PPP0U4-1248/6067/2026/248/KA
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Laagspanning – aanpassen van, plaatsen of uitbreiden van nieuwe installaties
Beschreibung: Perceel 1 - Laagspanning – aanpassen van, plaatsen of uitbreiden van nieuwe installaties
Interne Kennung: 2026/248/KA_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Hoogspanning - aanpassen van of plaatsen van nieuwe installaties”
Beschreibung: Perceel 2 - Hoogspanning - aanpassen van of plaatsen van nieuwe installaties”
Interne Kennung: 2026/248/KA_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315400 Hochspannungsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45000000 Bauarbeiten
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit
Aanvullende classificatie (cpv): 45315400 Hoogspanningsinstallaties, 45311100 Aanbrengen van elektrische bedrading, 45000000 Bouwwerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Stad: Antwerpen
Postcode: 2018
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)