2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud E- en W-installaties gemeentehuis Rucphen
Beschreibung: De gemeente is voornemens om een overeenkomst af te sluiten met één aannemer voor de uitvoering van de volgende werkzaamheden: • Preventieve onderhoudswerkzaamheden; • Correctieve onderhoudswerkzaamheden; • Klachten en storingen; • Ondersteunende diensten; • Het opstellen van een meerjarenonderhoudsplan, inclusief begroting. • Preventieve onderhoudswerkzaamheden; • Correctieve onderhoudswerkzaamheden; • Klachten en storingen; • Ondersteunende diensten; • Het opstellen van een meerjarenonderhoudsplan, inclusief begroting.
Interne Kennung: K012254
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71334000 Mechanical and electrical engineering services
Options:
Place of performance
Country subdivision (NUTS): West-Noord-Brabant (NL411)
Country: Netherlands