476579-2026 - Ergebnis
Niederlande – Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes – Publicatie van gemeentepagina's en themapagina's voor de gemeente Aalsmeer
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPublicatie van gemeentepagina's en themapagina's voor de gemeente Aalsmeer
BeschreibungDe opdracht betreft de publicatie van gemeentepagina’s en themapagina’s in een lokaal huis-aan-huisblad binnen de gemeente Aalsmeer. De opdracht wordt zonder voorafgaande oproep tot mededinging gegund wegens het ontbreken van mededinging om technische redenen. Slechts één ondernemer kan, vanwege de vereiste combinatie van bereik, frequentie en lokale dekking, deze opdracht uitvoeren. De aanbestedende dienst is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten voor maximaal 48 maanden. De geraamde waarde van de opdracht is € 260.000.
Interne KennungI&A_2026_0078
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des VerfahrensEr is sprake van een situatie waarin de opdracht wegens het ontbreken van mededinging om technische redenen slechts door één ondernemer kan worden uitgevoerd, zoals bedoeld in artikel 2.32 van de Aanbestedingswet 2012.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungStructurele plaatsing van gemeentepagina’s (wekelijks) en themapagina’s (op onregelmatige basis) in een lokaal huis-aan-huisblad, met als doel alle inwoners van de gemeente Aalsmeer adequaat te informeren.
Interne Kennung1