See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa (zakup i udostępnienie) dla jednostek naukowych działających w systemie szkolnictwa wyższego i nauki w Polsce licencji krajowej na pakiet podstawowy EBSCO Information Services.
Beschreibung: Dostawa (zakup i udostępnienie) dla jednostek naukowych działających w systemie szkolnictwa wyższego i nauki w Polsce licencji krajowej na pakiet podstawowy EBSCO Information Services do dnia 31.12.2025 r.
Interne Kennung: WR 3/05/2025 - EBSCO podstawowy
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001