476608-2026 - Wettbewerb
Polen – Stromerzeugungsanlagen – Zakup 7 agregatów prądotwórczych o mocy min. 100kW, do 7 placówek oświaty prowadzonych przez Powiat Garwoliński
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup 7 agregatów prądotwórczych o mocy min. 100kW, do 7 placówek oświaty prowadzonych przez Powiat Garwoliński
BeschreibungSzczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Niniejsze postepowanie o udzielenie zamówienia, znak postępowania INW.272.1.11.2026 prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11.09.2029 r. Prawo zamówień publicznych (dz. U. z 2026 r. poz. 793), zwaną dalej ustawą Pzp. 2. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 139 ust. 1 Pzp, w przedmiotowym postępowaniu w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu: 1) W związku z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp; Zamawiający będzie żądał złożenia tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 2) Jeżeli wobec Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona zajdą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postepowaniu, nie składa on podmiotowych środków dowodowych lub oświadczeń, o których mowa w rozdz. X SWZ, potwierdzających brak podstaw do wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu; Zamawiający dokona ponownego badania i oceny ofert pozostałych Wykonawców, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 3) Zamawiający kontynuuje procedurę ponownego badania i oceny ofert, o której mowa wyżej, w odniesieniu do ofert Wykonawców pozostałych w postępowaniu, do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenia zamówienia. 3. Zgodnie z art. 310 pkt 1 Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 p.z.p. 8. Zamawiający nie przewiduje opcji. 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 10. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8. 11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 12. Rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą będą prowadzone wyłącznie w złotych polskich. 13. Zamawiający nie przewidział podziału zamówienia na części. Wykonanie zamówienia przez kilku różnych wykonawców mogłoby narazić zamawiającego na nadmierne koszty lub trudności w koordynacji prac, co zagrażałoby terminowej i prawidłowej realizacji.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup 7 agregatów prądotwórczych o mocy min.100kW, do 7 placówek oświaty prowadzonych przez Powiat Garwoliński
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ