See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzęt jednorazowy sterylny - światłowód DCR
Beschreibung: Sprzęt jednorazowy sterylny - światłowód DCR Jednorazowy sterylny światłowód do DCR, średnica 600 mikrometrów. Z elektronicznym zabezpieczeniem przed przypadkowym ponownym użyciem. Kompatybilny z laserem Multicode OFT 30 4G. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 1.B do Zaproszenia do negocjacji
Interne Kennung: DZP-271-26/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Jednorazowy sterylny światłowód do DCR, średnica 600 mikrometrów. Z elektronicznym zabezpieczeniem przed przypadkowym ponownym użyciem. Kompatybilny z laserem Multicode OFT 30 4G. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 1.B do Zaproszenia do negocjacji