2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění statutárního města České Budějovice a jím zřizovaných a zakládaných organizací
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb pojištění specifikovaných dále pro jednotlivé části veřejné zakázky statutárnímu městu České Budějovice. Pojištění bude poskytnuto rovněž ve prospěch organizací zřizovaných či zakládaných statutárním městem České Budějovice v pozici pojištěného a/nebo oprávněné osoby z pojištění, včetně Městské policie České Budějovice, která není právnickou osobou, ale orgánem statutárního města České Budějovice v souladu se zákonem o obecní policii (dále souhrnně jen „Městské organizace“), případně ve prospěch dalších dále specifikovaných osob, s tím, že zadavatel bude v těchto případech v pozici pojistníka; seznam Městských organizací je uveden v příloze č. 1 zadávací dokumentace (příloha č. 8.1 Technických podmínek). Předmět Části 1 – Pojištění majetku a odpovědnosti Předmětem Části 1 veřejné zakázky je poskytnutí pojištění movitého a nemovitého majetku statutárního města České Budějovice a Městských organizací a pojištění odpovědnosti statutárního města České Budějovice a Městských organizací za újmu způsobenou třetí osobě. Předmět Části 2 – Pojištění vozidel Předmětem Části 2 veřejné zakázky je poskytnutí pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla podle zákona č. 30/2024 Sb., o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, ve znění pozdějších předpisů, havarijního pojištění a doplňkových pojištění, a to pro vozidla provozovaná statutárním městem České Budějovice a Městskými organizacemi. Předmět Části 3 – Úrazové pojištění členů zastupitelstva města Předmětem Části 3 veřejné zakázky je poskytnutí pojištění členů zastupitelstva statutárního města České Budějovice proti úrazům, které mohou utrpět při výkonu své funkce. Předmět Části 4 – Cestovní pojištění Předmětem Části 4 veřejné zakázky je poskytnutí cestovního pojištění pro případ zahraniční pracovní cesty pro vybrané osoby či skupinu osob. Zadávací dokumentace veřejné zakázky upravuje podmínky pro zadání všech částí veřejné zakázky, není-li výslovně stanoveno, že konkrétní ustanovení se týká jen určité části veřejné zakázky. Zadavatel v souladu s § 101 odst. 2 ZZVZ umožňuje podat nabídku pro libovolný počet částí veřejné zakázky, a to dle volby dodavatele. Výběr dodavatele bude proveden samostatně pro každou část veřejné zakázky. Na každou část veřejné zakázky bude uzavřena samostatná smlouva (jedna nebo více) s vybraným dodavatelem. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, resp. předmětu jednotlivých částí veřejné zakázky, v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace veřejné zakázky, zejména v příloze č. 1 (Technické podmínky).
Interne Kennung: 0559/036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pojištění statutárního města České Budějovice a jím zřizovaných a zakládaných organizací - Část 1: Pojištění majetku a odpovědnosti
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb pojištění specifikovaných dále pro jednotlivé části veřejné zakázky statutárnímu městu České Budějovice. Pojištění bude poskytnuto rovněž ve prospěch organizací zřizovaných či zakládaných statutárním městem České Budějovice v pozici pojištěného a/nebo oprávněné osoby z pojištění, včetně Městské policie České Budějovice, která není právnickou osobou, ale orgánem statutárního města České Budějovice v souladu se zákonem o obecní policii (dále souhrnně jen „Městské organizace“), případně ve prospěch dalších dále specifikovaných osob, s tím, že zadavatel bude v těchto případech v pozici pojistníka; seznam Městských organizací je uveden v příloze č. 1 zadávací dokumentace (příloha č. 8.1 Technických podmínek). Předmět Části 1 – Pojištění majetku a odpovědnosti Předmětem Části 1 veřejné zakázky je poskytnutí pojištění movitého a nemovitého majetku statutárního města České Budějovice a Městských organizací a pojištění odpovědnosti statutárního města České Budějovice a Městských organizací za újmu způsobenou třetí osobě.
Interne Kennung: 0559/036 - Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VYHRAZENÉ ZMĚNY ZÁVAZKU PODLE § 100 ODST. 1 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje v jednotlivých částech veřejné zakázky změny závazku ze smlouvy na plnění veřejné zakázky, které jsou podrobně vymezeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace (Technické podmínky). VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU PODLE § 100 ODST. 2 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje v kterékoli části veřejné zakázky změnu dodavatele v případě ukončení smlouvy odstoupením nebo výpovědí z důvodů uvedených v § 2806 občanského zákoníku ze strany zadavatele nebo výpovědí ze strany dodavatele (pojistitele). V takovém případě bude vybraný dodavatel v plnění smlouvy nahrazen účastníkem zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení nabídek umístil druhý v pořadí (dále jen „nový dodavatel“). Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení nabídek umístil druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původně vybraného dodavatele za podmínek uvedených v předchozím odstavci, je zadavatel oprávněn obrátit se za týchž podmínek na účastníka zadávacího řízení, který se v hodnocení nabídek umístil třetí v pořadí. Smlouva s novým dodavatelem bude uzavřena v souladu s nabídkou nového dodavatele na veřejnou zakázku a se zohledněním stavu odpovídajícího době změny dodavatele, a to za předpokladu, že nový dodavatel splňuje podmínky účasti v zadávacím řízení stanovené touto zadávací dokumentací. VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU PODLE § 100 ODST. 3 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění podle § 66 ZZVZ pro poskytnutí nových služeb pojištění vybraným dodavatelem v rámci předmětu kterékoli části veřejné zakázky, a to v rozsahu a za podmínek blíže vymezených v příloze č. 1 zadávací dokumentace (Technické podmínky). Jednací řízení bez uveřejnění může být zahájeno nejpozději do 3 let ode dne uzavření původní pojistné smlouvy. Poskytnutí nových služeb se předpokládá kdykoliv v době trvání původní pojistné smlouvy (4 roky). Předpokládaná hodnota vyhrazeného plnění podle čl. 28.3 zadávací dokumentace činí pro Část 1 veřejné zakázky: 9 000 000 Kč.
Los: LOT-0004
Titel: Pojištění statutárního města České Budějovice a jím zřizovaných a zakládaných organizací - Část 4: Cestovní pojištění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb pojištění specifikovaných dále pro jednotlivé části veřejné zakázky statutárnímu městu České Budějovice. Pojištění bude poskytnuto rovněž ve prospěch organizací zřizovaných či zakládaných statutárním městem České Budějovice v pozici pojištěného a/nebo oprávněné osoby z pojištění, včetně Městské policie České Budějovice, která není právnickou osobou, ale orgánem statutárního města České Budějovice v souladu se zákonem o obecní policii (dále souhrnně jen „Městské organizace“), případně ve prospěch dalších dále specifikovaných osob, s tím, že zadavatel bude v těchto případech v pozici pojistníka; seznam Městských organizací je uveden v příloze č. 1 zadávací dokumentace (příloha č. 8.1 Technických podmínek). Předmět Části 4 – Cestovní pojištění Předmětem Části 4 veřejné zakázky je poskytnutí cestovního pojištění pro případ zahraniční pracovní cesty pro vybrané osoby či skupinu osob.
Interne Kennung: 0559/036 - Část 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512220 Krankenversicherung (Zusatzversicherung), 66512100 Unfallversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
Beschreibung der Optionen: VYHRAZENÉ ZMĚNY ZÁVAZKU PODLE § 100 ODST. 1 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje v jednotlivých částech veřejné zakázky změny závazku ze smlouvy na plnění veřejné zakázky, které jsou podrobně vymezeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace (Technické podmínky). VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU PODLE § 100 ODST. 2 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje v kterékoli části veřejné zakázky změnu dodavatele v případě ukončení smlouvy odstoupením nebo výpovědí z důvodů uvedených v § 2806 občanského zákoníku ze strany zadavatele nebo výpovědí ze strany dodavatele (pojistitele). V takovém případě bude vybraný dodavatel v plnění smlouvy nahrazen účastníkem zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení nabídek umístil druhý v pořadí (dále jen „nový dodavatel“). Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení nabídek umístil druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původně vybraného dodavatele za podmínek uvedených v předchozím odstavci, je zadavatel oprávněn obrátit se za týchž podmínek na účastníka zadávacího řízení, který se v hodnocení nabídek umístil třetí v pořadí. Smlouva s novým dodavatelem bude uzavřena v souladu s nabídkou nového dodavatele na veřejnou zakázku a se zohledněním stavu odpovídajícího době změny dodavatele, a to za předpokladu, že nový dodavatel splňuje podmínky účasti v zadávacím řízení stanovené touto zadávací dokumentací. VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU PODLE § 100 ODST. 3 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění podle § 66 ZZVZ pro poskytnutí nových služeb pojištění vybraným dodavatelem v rámci předmětu kterékoli části veřejné zakázky, a to v rozsahu a za podmínek blíže vymezených v příloze č. 1 zadávací dokumentace (Technické podmínky). Jednací řízení bez uveřejnění může být zahájeno nejpozději do 3 let ode dne uzavření původní pojistné smlouvy. Poskytnutí nových služeb se předpokládá kdykoliv v době trvání původní pojistné smlouvy (4 roky). Předpokládaná hodnota vyhrazeného plnění podle čl. 28.3 zadávací dokumentace činí pro Část 2 veřejné zakázky: 12 000 Kč.
Los: LOT-0003
Titel: Pojištění statutárního města České Budějovice a jím zřizovaných a zakládaných organizací - Část 3: Úrazové pojištění členů zastupitelstva města
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb pojištění specifikovaných dále pro jednotlivé části veřejné zakázky statutárnímu městu České Budějovice. Pojištění bude poskytnuto rovněž ve prospěch organizací zřizovaných či zakládaných statutárním městem České Budějovice v pozici pojištěného a/nebo oprávněné osoby z pojištění, včetně Městské policie České Budějovice, která není právnickou osobou, ale orgánem statutárního města České Budějovice v souladu se zákonem o obecní policii (dále souhrnně jen „Městské organizace“), případně ve prospěch dalších dále specifikovaných osob, s tím, že zadavatel bude v těchto případech v pozici pojistníka; seznam Městských organizací je uveden v příloze č. 1 zadávací dokumentace (příloha č. 8.1 Technických podmínek). Předmět Části 3 – Úrazové pojištění členů zastupitelstva města Předmětem Části 3 veřejné zakázky je poskytnutí pojištění členů zastupitelstva statutárního města České Budějovice proti úrazům, které mohou utrpět při výkonu své funkce.
Interne Kennung: 0559/036 - Část 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
Beschreibung der Optionen: VYHRAZENÉ ZMĚNY ZÁVAZKU PODLE § 100 ODST. 1 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje v jednotlivých částech veřejné zakázky změny závazku ze smlouvy na plnění veřejné zakázky, které jsou podrobně vymezeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace (Technické podmínky). VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU PODLE § 100 ODST. 2 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje v kterékoli části veřejné zakázky změnu dodavatele v případě ukončení smlouvy odstoupením nebo výpovědí z důvodů uvedených v § 2806 občanského zákoníku ze strany zadavatele nebo výpovědí ze strany dodavatele (pojistitele). V takovém případě bude vybraný dodavatel v plnění smlouvy nahrazen účastníkem zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení nabídek umístil druhý v pořadí (dále jen „nový dodavatel“). Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení nabídek umístil druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původně vybraného dodavatele za podmínek uvedených v předchozím odstavci, je zadavatel oprávněn obrátit se za týchž podmínek na účastníka zadávacího řízení, který se v hodnocení nabídek umístil třetí v pořadí. Smlouva s novým dodavatelem bude uzavřena v souladu s nabídkou nového dodavatele na veřejnou zakázku a se zohledněním stavu odpovídajícího době změny dodavatele, a to za předpokladu, že nový dodavatel splňuje podmínky účasti v zadávacím řízení stanovené touto zadávací dokumentací. VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU PODLE § 100 ODST. 3 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění podle § 66 ZZVZ pro poskytnutí nových služeb pojištění vybraným dodavatelem v rámci předmětu kterékoli části veřejné zakázky, a to v rozsahu a za podmínek blíže vymezených v příloze č. 1 zadávací dokumentace (Technické podmínky). Jednací řízení bez uveřejnění může být zahájeno nejpozději do 3 let ode dne uzavření původní pojistné smlouvy. Poskytnutí nových služeb se předpokládá kdykoliv v době trvání původní pojistné smlouvy (4 roky). Předpokládaná hodnota vyhrazeného plnění podle čl. 28.3 zadávací dokumentace činí pro Část 2 veřejné zakázky: 240 000 Kč.
Los: LOT-0002
Titel: Pojištění statutárního města České Budějovice a jím zřizovaných a zakládaných organizací - Část 2: Pojištění vozidel
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb pojištění specifikovaných dále pro jednotlivé části veřejné zakázky statutárnímu městu České Budějovice. Pojištění bude poskytnuto rovněž ve prospěch organizací zřizovaných či zakládaných statutárním městem České Budějovice v pozici pojištěného a/nebo oprávněné osoby z pojištění, včetně Městské policie České Budějovice, která není právnickou osobou, ale orgánem statutárního města České Budějovice v souladu se zákonem o obecní policii (dále souhrnně jen „Městské organizace“), případně ve prospěch dalších dále specifikovaných osob, s tím, že zadavatel bude v těchto případech v pozici pojistníka; seznam Městských organizací je uveden v příloze č. 1 zadávací dokumentace (příloha č. 8.1 Technických podmínek). Předmět Části 2 – Pojištění vozidel Předmětem Části 2 veřejné zakázky je poskytnutí pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla podle zákona č. 30/2024 Sb., o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, ve znění pozdějších předpisů, havarijního pojištění a doplňkových pojištění, a to pro vozidla provozovaná statutárním městem České Budějovice a Městskými organizacemi.
Interne Kennung: 0559/036 - Část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Beschreibung der Optionen: VYHRAZENÉ ZMĚNY ZÁVAZKU PODLE § 100 ODST. 1 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje v jednotlivých částech veřejné zakázky změny závazku ze smlouvy na plnění veřejné zakázky, které jsou podrobně vymezeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace (Technické podmínky). VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU PODLE § 100 ODST. 2 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje v kterékoli části veřejné zakázky změnu dodavatele v případě ukončení smlouvy odstoupením nebo výpovědí z důvodů uvedených v § 2806 občanského zákoníku ze strany zadavatele nebo výpovědí ze strany dodavatele (pojistitele). V takovém případě bude vybraný dodavatel v plnění smlouvy nahrazen účastníkem zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení nabídek umístil druhý v pořadí (dále jen „nový dodavatel“). Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení nabídek umístil druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původně vybraného dodavatele za podmínek uvedených v předchozím odstavci, je zadavatel oprávněn obrátit se za týchž podmínek na účastníka zadávacího řízení, který se v hodnocení nabídek umístil třetí v pořadí. Smlouva s novým dodavatelem bude uzavřena v souladu s nabídkou nového dodavatele na veřejnou zakázku a se zohledněním stavu odpovídajícího době změny dodavatele, a to za předpokladu, že nový dodavatel splňuje podmínky účasti v zadávacím řízení stanovené touto zadávací dokumentací. VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU PODLE § 100 ODST. 3 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění podle § 66 ZZVZ pro poskytnutí nových služeb pojištění vybraným dodavatelem v rámci předmětu kterékoli části veřejné zakázky, a to v rozsahu a za podmínek blíže vymezených v příloze č. 1 zadávací dokumentace (Technické podmínky). Jednací řízení bez uveřejnění může být zahájeno nejpozději do 3 let ode dne uzavření původní pojistné smlouvy. Poskytnutí nových služeb se předpokládá kdykoliv v době trvání původní pojistné smlouvy (4 roky). Předpokládaná hodnota vyhrazeného plnění podle čl. 28.3 zadávací dokumentace činí pro Část 2 veřejné zakázky: 1 800 000 Kč.