2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering brandstof en bijbehorende dienstverlening
Beschreibung: De opdracht betreft: - Het leveren van verschillende soorten brandstof, waaronder diesel (B7), HVO 100, AdBlue en benzine (E5 of E10) voor de voertuigen van gemeente Noordoostpolder; - Het leveren van voertuiggebonden tankpassen. Waarde opdracht maximaal €460.000,-
Interne Kennung: 20251021201844
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft: - Het leveren van verschillende soorten brandstof, waaronder diesel (B7), HVO 100, AdBlue en benzine (E5 of E10) voor de voertuigen van gemeente Noordoostpolder; - Het leveren van voertuiggebonden tankpassen. Waarde opdracht 304.000 euro
Interne Kennung: 1