See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie działań promocyjnych przez Wykonawcę na rzecz Polskiej Organizacji Turystycznej podczas wyścigu kolarzy IV TOUR DE POLOGNE WOMEN
Beschreibung: Przeprowadzenie działań promocyjnych przez Wykonawcę na rzecz Polskiej Organizacji Turystycznej podczas wyścigu kolarzy IV TOUR DE POLOGNE WOMEN
Interne Kennung: 13/2026/MB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001