2. Verfahren
Verfahren
Titel: Alusharidusteenuse tellimine (Rakvere linnas)
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on hankelepingute sõlmimine lastehoiu- ja -aiateenuse tellimiseks Rakvere linna 1,5-7 aastastele lastele ajavahemikus 01.09.2026-31.08.2027 (võimalusega pikendada hanget ühe õppeaasta võrra ehk 01.09.2027-31.08.2028). Hanke tingimused on sätestatud hanke alusdokumentides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312997-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80110000 Vorschulunterricht
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 312997-0000
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80110000 Pre-school education services
5. Lot
Lot: LOT-0000