See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EHEALTH V NEMOCNICÍCH SKUPINY NEMOCNICE PLZEŇSKÉHO KRAJE – DODÁVKA NIS, ESB A INTEGRACÍ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rozvoj digitalizace, standardizace a interoperability ve všech nemocnicích Skupiny Nemocnice Plzeňského kraje (NPK). Předmětem dodávek pro jednotlivé subjekty dle jejich odborností je nemocniční informační systém (NIS), dodávka a implementace integrační platformy (ESB) pro eHealth, která zajistí sdílení zdravotnické dokumentace mezi nemocnicemi NPK, napojení informačních systémů nemocnic na výměnné sítě, centrální digitální služby elektronického zdravotnictví (IDRR). Cílem modernizace a konsolidace systémů nemocnic NPK je jednotná standardizace elektronické zdravotnické dokumentace, jednotná implementace identifikátorů elektronického zdravotnictví a využívání referenčních údajů z kmenových registrů, jednotné napojení na centrální služby elektronického zdravotnictví a služby výměnných sítí pro výměnu a sdílení elektronických zdravotních záznamů zdravotnické dokumentace s oprávněnými příjemci prostřednictvím informačních systémů a technologií. Součástí dodávek integrační platformy (ESB) jsou rozhraní a služby pro napojení na infrastrukturu systémů a služeb Akreditované afinitní domény (AAfD), Národního kontaktního bodu pro eHealth (NCPeH) a Integrovaného datového rozhraní elektronického zdravotnictví (IDRR), případně na další centrální služby. Součástí plnění VZ jsou dále servisní služby na dobu 48 měsíců pro modernizované infomační systémy, aplikační software, související technologie a vybavení.
Interne Kennung: EHEALTH V NEMOCNICÍCH SKUPINY NEMOCNICE PLZEŇSKÉHO KRAJE – DODÁVKA NIS, ESB A INTEGRACÍ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení s uveřejněním je obecně flexibilním, transparentním druhem zadávacího řízení, které umožňuje zadavateli flexibilně reagovat na základě výsledků jednání s dodavateli, čímž může (ale nemusí) dojít v důsledku k úpravě zadávacích podmínek (zejm. smlouvy a technické specifikace). Jednací řízení s uveřejněním má 3 fáze: 1. Žádost o účast; 2. Jednání o předběžných nabídkách; 3. Podání (konečných) nabídek. 1. fáze: - Zahájení zadávacího řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění způsobem podle ust. § 212 ZZVZ, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání žádosti o účast a Výzvou k žádosti o účast. Lhůta pro podání žádosti o účast je min. 30 dnů. - Podání samotných žádostí o účast dodavateli/účastníky zadávacího řízení. - Posouzení splnění podmínek účasti účastníků zadávacího řízení dle ust. § 61 odst. 5 ZZVZ (zejm. posouzení jejich způsobilosti a kvalifikace). - Celková očekávaná délka 1. fáze: 1,5 měsíce. 2. fáze: - Výzva k podání předběžných nabídek nevyloučeným účastníkům zadávacího řízení (ti, kteří prošli fází 1). - Lhůta k podání předběžných nabídek min. 25 dnů od výzvy k podání předběžných nabídek. - Po podání předběžných nabídek může zadavatel s účastníky zadávacího řízení dle ust. § 61 odst. 8 ZZVZ o předběžných nabídkách jednat. Jednání probíhá s každým z dodavatelů zvlášť. Jednání s účastníky zadávacího řízení o předběžných nabídkách může probíhat i opakovaně, délka 1 jednání s jedním účastníkem max. 1 pracovní den; předpoklad 2 až 3 jednání o předběžných nabídkách s každým z dodavatelů. - Předpoklad jednání o předběžných nabídkách s účastníky zadávacího řízení: cca. 2 měsíce od podání předběžných nabídek účastníky. - Celková odhadovaná délka 2. fáze: 3 měsíce. 3. fáze: - Po projednání předběžných nabídek zadavatel jednání o předběžných nabídkách ukončí a (do cca. 15 dnů od takového ukončení) vyzve účastníky k podání konečných nabídek. - Konečné nabídky účastníků zadavatel, resp. i jím ustavená komise posoudí a vyhodnotí (15 dnů); Ve 3. fázi odevzdají účastníci zadávacího řízení vzorky pro hodnocení nabídek, zadavatel poté rozhodne o výběru dodavatele a oznámí uvedenou skutečnost účastníkům zadávacího řízení (cca 15 dnů). - Celková min. odhadovaná délka 3. fáze: 1,5 měsíce. Předpokládaná doba trvání jednacího řízení s uveřejněním od zahájení zadávacího řízení do jeho ukončení – tj. uzavření smluv je 6 měsíců. Výše uvedené doby trvání a lhůty jsou pouze odhadované, jejich skutečná délka závisí na samotném průběhu zadávacího řízení a bude upravena tak, aby dodavatelé měli dostatečnou dobu na přípravu předběžných nabídek a konečných nabídek v souladu se ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 48810000 Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje navýšení ujednaných položkových cen o procento, které odpovídá kladnému procentu míry inflace vyjádřené přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen vyhlášené Českým statistickým úřadem za předchozí kalendářní rok.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48814000 Medical information systems
Additional classification (cpv): 48810000 Information systems, 48800000 Information systems and servers, 72263000 Software implementation services, 72261000 Software support services, 72267100 Maintenance of information technology software
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 48800000 Information systems and servers, 48810000 Information systems, 72263000 Software implementation services, 72261000 Software support services, 72267100 Maintenance of information technology software
Options: