476730-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – DAS Energie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Energie
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van energie voor Stichting Katholiek Onderwijs West-Friesland. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van energie. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle energie die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Katholiek Onderwijs West-Friesland met 4423 leerlingen en 446 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Energie
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1