2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmanagement nieuw-, verbouw en renovatie
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het leveren van Projectmanagement diensten op het gebied van nieuw-, verbouw en renovatie De verwachting is dat deze opdracht ongeveer €4.000.000,-- uitgespreid over vier jaar zal zijn.
Interne Kennung: 2026EA14
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedende dienst nodigt maximaal zeven gegadigden uit voor het indienen van een inschrijving. Hebben minder partijen voldaan aan de vormvereisten en de eisen ten aanzien van uitsluitingsgronden en geschiktheid? Dan worden er minder gegadigden uitgenodigd voor het indienen van een inschrijving.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1