2. Verfahren
Verfahren
Titel: *** Kunsttransport - tentoonstelling Te zot voor woorden. Bruegel en spreekwoorden in de kunst.***
Beschreibung: Het voorzien van verpakking, verpakken en transporteren van de bruiklenen voor de tentoonstelling Te zot voor woorden. Bruegel en spreekwoorden in de kunst, die zal plaatsvinden in KMSKA van 27 februari 2027 tot en met 6 juni 2027. De heentransporten worden uitgevoerd van 4 februari tot 12 februari 2027, dit vanaf de bruikleengever naar het KMSKA (fase 1). Na afloop van de tentoonstelling zal het terugtransport van de kunstwerken vanuit het KMSKA naar de bruikleengever plaatsvinden van 7 juni tot 17 juni 2027 (fase 2).
Interne Kennung: KMSKA 26_22
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KMSKA 26_22 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 92521100 Museumsausstellungen
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: KMSKA 26_22
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79956000 Fair and exhibition organisation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: KMSKA 26_22 - 1
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 92521100 Museum-exhibition services