476757-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usunięcie i zagospodarowanie odpadów zgromadzonych w ilości ok. 300 Mg na terenie działki nr ewidencyjny 956/2, obręb 1 Raszew-Piaski, przy ul. Majdany 10 w Kutnie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsunięcie i zagospodarowanie odpadów zgromadzonych w ilości ok. 300 Mg na terenie działki nr ewidencyjny 956/2, obręb 1 Raszew-Piaski, przy ul. Majdany 10 w Kutnie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usunięcie i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych zgromadzonych na terenie działki nr ewidencyjny 956/2, obręb 1 Raszew-Piaski, przy ul. Majdany 10, gmina Miasto Kutno, w dwóch lokalizacjach, umieszczonych w różnego rodzaju pojemnikach (w tym w beczkach o różnych pojemnościach, mauzerach itp.) oraz poddanie ich odpowiednim co do właściwości Odpadów, ostatecznym procesom odzysku lub unieszkodliwiania. Szacowana ilość Odpadów wynosi ok. 300,00 Mg. 2. Realizacja powyższego zadania odbywa się w oparciu o decyzję Prezydenta Miasta Kutno z dnia 27.10.2025 r., znak: OZ.6236.4.2025.DP.10, wydaną na podstawie art. 26a ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, w związku z koniecznością podjęcia działań polegających na usunięciu przedmiotowych Odpadów i ich zagospodarowaniu ze względu na stwarzane przez nie zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi oraz dla środowiska. 3. Szczegółowy opis przedmiotu i zakresu zamówienia, uwzględniający wszelkie wymogi Zamawiającego, określony jest w Załączniku nr 13 do SWZ. 4. Szczegółowe uwarunkowania realizacji zamówienia zawarte są we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungZP.271.13.2026.TMa
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen, 90523000 Entsorgung von Giftmüll, außer Atommüll und verseuchten Böden
5. Los
LosLOT-0001
476757-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα – Usunięcie i zagospodarowanie odpadów zgromadzonych w ilości ok. 300 Mg na terenie działki nr ewidencyjny 956/2, obręb 1 Raszew-Piaski, przy ul. Majdany 10 w Kutnie
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP.271.13.2026.TMa
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90512000 Υπηρεσίες μεταφοράς απορριμμάτων, 90520000 Υπηρεσίες ραδιενεργών, τοξικών, ιατρικών και επικίνδυνων αποβλήτων, 90523000 Υπηρεσίες διάθεσης τοξικών αποβλήτων εκτός από ραδιενεργά απόβλητα και μολυσμένο έδαφος
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
476757-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services liés aux déchets et aux ordures – Usunięcie i zagospodarowanie odpadów zgromadzonych w ilości ok. 300 Mg na terenie działki nr ewidencyjny 956/2, obręb 1 Raszew-Piaski, przy ul. Majdany 10 w Kutnie
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneZP.271.13.2026.TMa
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
Nomenclature complémentaire (cpv): 90512000 Services de transport des ordures ménagères, 90520000 Services relatifs aux déchets radioactifs, toxiques, médicaux et dangereux, 90523000 Services d'élimination de déchets toxiques, excepté déchets radioactifs et sols contaminés
5. Lot
LotLOT-0001
476757-2026 - Súťaž
Poľsko – Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom – Usunięcie i zagospodarowanie odpadów zgromadzonych w ilości ok. 300 Mg na terenie działki nr ewidencyjny 956/2, obręb 1 Raszew-Piaski, przy ul. Majdany 10 w Kutnie
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZP.271.13.2026.TMa
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90512000 Služby na prepravu odpadu, 90520000 Služby súvisiace s rádioaktívnym, toxickým, zdravotníckym a nebezpečným odpadom, 90523000 Likvidácia toxického odpadu okrem rádioaktívneho odpadu a kontaminovanej pôdy
5. Časť
ČasťLOT-0001