2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inženýrské sítě a komunikace - Cukrovar I. etapa, Němčice nad Hanou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vybudování dopravní a technické infrastruktury v lokalitě bývalého cukrovaru („Velká plocha“) na východním okraji města Němčice nad Hanou. Projekt připravuje území pro budoucí výstavbu rodinných domů a zahrnuje realizaci komunikací, parkovacích zálivů a chodníků, splaškové a dešťové kanalizace včetně čerpací stanice, vodovodu, veřejného osvětlení a přípojky NN. Výstavba je rozdělena do dvou etap (západní a východní část území) a je navržena v souladu s územním plánem města.
Interne Kennung: sítě Cukrovar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřeném nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Změna technického řešení a rozsahu prací Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu technického řešení stavby a úpravu rozsahu nebo množství jednotlivých stavebních prací, zejména u komunikací, zpevněných ploch, kanalizace, vodovodu, veřejného osvětlení a souvisejících objektů, pokud to bude nezbytné s ohledem na skutečný stav zjištěný při realizaci stavby. Změna může být provedena zejména v případě zjištění odlišných podmínek v území, včetně výskytu dosud neznámých podzemních konstrukcí nebo základů původních staveb v lokalitě bývalého cukrovaru. 2. Změna harmonogramu realizace Zadavatel si vyhrazuje právo upravit termíny nebo harmonogram realizace stavby, pokud to bude nezbytné z důvodu klimatických podmínek, koordinace s další výstavbou v území nebo jiných objektivních okolností vzniklých v průběhu realizace. 3. Změny vyvolané podmínkami v území Zadavatel si vyhrazuje právo provést změny stavby v případě zjištění odlišných geologických nebo hydrogeologických podmínek v území, než se předpokládalo v projektové dokumentaci. 4. Změny vyvolané požadavky dotčených orgánů a správců sítí Zadavatel si vyhrazuje právo provést změny technického řešení nebo rozsahu stavby v případě, že to bude vyžadováno rozhodnutím, stanoviskem nebo požadavkem dotčených orgánů veřejné správy nebo správců technické infrastruktury. Podmínky pro uplatnění vyhrazených změn Celkový rozsah změn podle výše uvedených ustanovení nepřekročí 30 % původní hodnoty závazku ze smlouvy. Změny budou oceněny přednostně podle jednotkových cen uvedených v soupisu prací. Nebude-li to možné, budou ceny stanoveny na základě cenové soustavy ÚRS nebo RTS platné v době realizace, případně na základě individuální kalkulace odsouhlasené oběma smluvními stranami.