2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky kancelářského papíru 2026–2029
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci obou kategorií DNS a veřejných zakázek na základě uzavřené rámcové dohody v rámci DNS jsou dodávky kancelářského papíru.
Interne Kennung: VZ/2026/027
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka kancelářského papíru bez náhradního plnění
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie jsou dodávky kancelářského papíru bez požadavku na poskytování náhradního plnění. Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, termín, místo plnění, obchodní a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy specifikovány ve výzvě k podání nabídky podle ust. § 141 ZZVZ. Místem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou jednotlivá sídla dotčených pověřujících zadavatelů nebude-li v konkrétních veřejných zakázkách v DNS určeno jinak.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka kancelářského papíru s požadavkem na poskytování náhradního plnění
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie jsou dodávky kancelářského papíru s požadavkem na poskytování náhradního plnění. Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, termín, místo plnění, obchodní a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy specifikovány ve výzvě k podání nabídky podle ust. § 141 ZZVZ. Místem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou jednotlivá sídla dotčených pověřujících zadavatelů nebude-li v konkrétních veřejných zakázkách v DNS určeno jinak.
Interne Kennung: 2