See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Právní služby
Beschreibung: Poskytování právních služeb pro potřeby výkonu činnosti zadavatele.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka je zadávána ve zjednodušeném režimu podle § 129 a násl. ZZVZ, jejž je Zadavatel oprávněn použít u veřejných zakázek dle přílohy č. 4 k ZZVZ, neboť Předmětem VZ jsou právní služby nevyloučené podle § 29 odst. 1. písm. k) ZZVZ. Pro Zadávací řízení pro zadání veřejné zakázky ve zjednodušeném režimu Zadavatel zvolil kombinaci postupů vycházejících volně z pravidel stanovených ZZVZ pro nadlimitní otevřené řízení a jednací řízení s uveřejněním. Veškerá pravidla průběhu zadávacího řízení a podmínky účasti jsou však závazně stanovena pouze v Zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Část 1 VZ - Odborná agenda
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Možnost navýšení ceny o průměrný nárůst inflace nejdříve po 24 měsících účinnosti smlouvy, nejvýše o 10%
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Část 2 VZ - Obecná agenda