See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń na potrzeby utrzymania i zapewnienia bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej węzła regionalnego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń na potrzeby utrzymania i zapewnienia bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej węzła regionalnego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd. (Serwer rack-2 szt.; Hardware Security Module-2 szt.; Tokeny generujące hasła jednorazowe-10 szt.; Klucze sprzętowe USB-10 szt.) 2. W ramach realizacji Przedmiotu Umowy Wykonawca: 1) przygotuje i uzgodni z Zamawiającym szczegóły instalacji i konfiguracji infrastruktury technicznej pn. „Dokumentacja Konfiguracji Infrastruktury", obejmujące co najmniej: i. opis dostarczanych elementów infrastruktury; ii. opis procedur instalacyjnych; iii. opis procedur konfiguracyjnych; iv. Plan Testów v. scenariusze testowe. 2) uzgodni z Zamawiającym harmonogramu dostaw, instalacji i konfiguracji sprzętu oraz dostaw licencji; 3) dostarczy, zainstaluje i skonfiguruje urządzenia wraz z oprogramowaniem zgodnie z opisem zawartym w OPZ, z uwzględnieniem uzgodnień poczynionych z Zamawiającym; 4) wraz z Zamawiającym przeprowadzi testy działania infrastruktury technicznej, na podstawie Planu Testów i Scenariuszy testowych uzgodnionych z Zamawiającym oraz testów własnych Zamawiającego; 5) opracuje i przedstawi do zatwierdzenia Zamawiającemu dokument pn. Dokumentacja powykonawcza dostarczonej, zainstalowanej i skonfigurowanej infrastruktury technicznej. 3. Szczegółowe warunki zamówienia zawarte są w dokumentach zamówienia zamieszczonych na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/289986/notice/public/details.
Vorherige Bekanntmachung: 353218-2026
Interne Kennung: OR-D-III.272.51.2026.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń na potrzeby utrzymania i zapewnienia bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej węzła regionalnego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd