2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti města Kojetín
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka IT vybavení pro ochranu infrastruktury a zajištění řízeného a bezpečného sdílení dat veřejné správy v souladu se standardy kybernetické bezpečnosti. Veřejná zakázka je rozdělena na samostatné části následovně: Část 1 – Zajištění síťové bezpečnosti Část 2 – Zajištění redundance provozního prostředí Předmět plnění k jednotlivým částem veřejné zakázky je definován závazným návrhem Kupní smlouvy a technickou specifikací, které tvoří přílohy Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Zvýšení kybernetické bezpečnosti města Kojetín
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32425000 Netzbetriebssystem, 32420000 Netzausrüstung, 31682500 Notstromausstattung, 48820000 Server, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Zajištění síťové bezpečnosti
Beschreibung: Předmět plnění k jednotlivým částem veřejné zakázky je definován závazným návrhem Kupní smlouvy a technickou specifikací
Interne Kennung: Zajištění síťové bezpečnosti
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32425000 Netzbetriebssystem
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje prodloužení dodací lhůty v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelná katastrofa, celosvětově nedostupná součást zařízení nebo válečný konflikt. Musí se jednat o zásadní, jednorázové a nikoli běžné okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli zadavatele a dodavatele. Prodloužení původní dodací lhůty nesmí být zapříčiněno vědomým jednáním zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění Smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládanou dobu trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke Smlouvě. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení dodací lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Zajištění redundance provozního prostředí
Interne Kennung: Zajištění redundance provozního prostředí
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 31682500 Notstromausstattung, 48820000 Server, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen