2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ Mnichov u Lučního Chvojna
Beschreibung: Předmětem díla je vypracování návrhu komplexních pozemkových úprav v k. ú. Mnichov uLučního Chvojna, části k. ú. Arnultovice u Lučního Chvojna a části k. ú. Luční Chvojno,včetně veškerých nezbytných geodetických činností určených pro obnovu operátu katastrunemovitostí, dále vyhotovení dokumentace pro zavedení výsledku KoPÚ do katastrunemovitostí včetně DKM. Výměra KoPÚ Mnichov u Lučního Chvojna je 612 ha.
Interne Kennung: SP4989/2022-508207
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou podrobně popsány v čl. 3 a čl. 17 návrhu smlouvy o dílo a odst. 15.3. zadávací dokumentace.