See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup aparatury medycznej dla Copernicus PL Sp. z o.o. (sprzęt rehabilitacyjny) - powtórka”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup aparatury medycznej dla Copernicus PL Sp. z o.o. (sprzęt rehabilitacyjny) - powtórka”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. nr 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 3f, 3g, 3h, 3i, 3j do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane w pozycje w niniejszym załączniku, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ (dostawa jednorazowa). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób medyczny. 7. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 9. Źródło finansowania zamówienia publicznego: dotyczy części nr 1-10 – zamówienie jest finansowane w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” 10. Zamawiający zastrzega, iż może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeśli środki pochodzące z dotacji, o której mowa wyżej, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane – dotyczy części nr 1-10.
Vorherige Bekanntmachung: 824563-2025
Interne Kennung: D10.251.118.B.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na pilność zamówienia oraz konieczność zapewnienia terminowej realizacji zadania pn. Narodowa Strategia Onkologiczna. W dniu 27 października 2025 r. Zgodnie z wynikami konkursu Zamawiający otrzymał informację o przyznaniu środków w ramach dofinansowania na realizację zadania pod nazwą „Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej pacjentów onkologicznych”. Przy czym, zachowanie standardowego terminu składania ofert uniemożliwiłoby wykonanie zamówienia w wymaganym czasie i mogłoby skutkować utratą przyznanych środków finansowych. W związku z tym skrócenie terminu jest niezbędne i uzasadnione okolicznościami niezależnymi od Zamawiającego, a jego celem jest zapewnienie terminowej realizacji zadania oraz efektywnego wykorzystania środków publicznych. Natomiast zakup sprzętu rehabilitacyjnego przez Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. ma charakter pilny i strategiczny z punktu widzenia zapewnienia ciągłości świadczeń zdrowotnych, bezpieczeństwa pacjentów oraz efektywności procesów terapeutycznych w jednostkach spółki. Jednocześnie Zamawiający wskazuje, że skrócenie terminu składania ofert nie wpłynie na krąg potencjalnych wykonawców. Realizacja zamówienia we wskazanym terminie nie ograniczy konkurencji ani nie będzie miała wpływu na możliwość złożenia ofert przez potencjalnych wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Urządzenie do radiofrekwencji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup aparatury medycznej dla Copernicus PL Sp. z o.o. (sprzęt rehabilitacyjny - Urządzenie do radiofrekwencji) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. nr 3a do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane w pozycje w niniejszym załączniku, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ (dostawa jednorazowa). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób medyczny. 7. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Interne Kennung: D10.251.118.B.2025_1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Wanna do masażu wodno-wirowego kończyn dolnych, górnych i tułowia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup aparatury medycznej dla Copernicus PL Sp. z o.o. (sprzęt rehabilitacyjny - Wanna do masażu wodno-wirowego kończyn dolnych, górnych i tułowia) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. nr 3b do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane w pozycje w niniejszym załączniku, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ (dostawa jednorazowa). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób medyczny. 7. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Interne Kennung: D10.251.118.B.2025_2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Aparat do krioterapii miejscowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup aparatury medycznej dla Copernicus PL Sp. z o.o. (sprzęt rehabilitacyjny - Aparat do krioterapii miejscowej) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. nr 3c do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane w pozycje w niniejszym załączniku, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ (dostawa jednorazowa). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób medyczny. 7. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Interne Kennung: D10.251.118.B.2025_3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Skupiona fala uderzeniowa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup aparatury medycznej dla Copernicus PL Sp. z o.o. (sprzęt rehabilitacyjny - Skupiona fala uderzeniowa) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. nr 3d do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane w pozycje w niniejszym załączniku, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ (dostawa jednorazowa). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób medyczny. 7. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Interne Kennung: D10.251.118.B.2025_4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Urządzenie do kinezyterapii – typ I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup aparatury medycznej dla Copernicus PL Sp. z o.o. (sprzęt rehabilitacyjny - Urządzenie do kinezyterapii – typ I) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. nr 3e do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane w pozycje w niniejszym załączniku, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ (dostawa jednorazowa). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób medyczny. 7. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Interne Kennung: D10.251.118.B.2025_5
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Platforma wibracyjna ze stołem pionizacyjnym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup aparatury medycznej dla Copernicus PL Sp. z o.o. (sprzęt rehabilitacyjny - Platforma wibracyjna ze stołem pionizacyjnym) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. nr 3g do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane w pozycje w niniejszym załączniku, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ (dostawa jednorazowa). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób medyczny. 7. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Interne Kennung: D10.251.118.B.2025_7
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Szyna rehabilitacyjna do kończyn górnych i dolnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup aparatury medycznej dla Copernicus PL Sp. z o.o. (sprzęt rehabilitacyjny - Szyna rehabilitacyjna do kończyn górnych i dolnych) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. nr 3j do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane w pozycje w niniejszym załączniku, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ (dostawa jednorazowa). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób medyczny. 7. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Interne Kennung: D10.251.118.B.2025_10