2. Verfahren
Verfahren
Titel: PřF/UPOL – dodávka nábytku II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž volného interiérového vybavení pro Katedru rozvojových a environmentálních studií Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, technické podmínky a specifikace jsou obsaženy v Technických standardech se soupisem prvků, které tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace jako její příloha č. 4.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PřF/UPOL – dodávka nábytku II