2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie macierzy backupowej na potrzeby rozbudowy ośrodków przetwarzania danych MRPiPS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie macierzy backupowej. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) wraz z załącznikami. Informacje na temat minimalnych parametrów technicznych zamawianego urządzenia zawiera Specyfikację techniczną, stanowi załącznik nr 1A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 232102-2025
Interne Kennung: BDG-V.2711.7.2025.PS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Numeracja zgodna z SWZ dostępnej na platformie zakupowej dostępnej na stronie: https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-mrpips /demand/204430/notice/public/details 2.1. Przekazanie dokumentów elektronicznych, w tym ofert oraz oświadczeń, o których mowa w art. 125 ust. 1 oraz ust. 2 ustawy, tj. Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej zwanego JEDZ) następuje za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z wymogami określonymi „rozporządzeniu w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji”. Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym złożeniu przez wykonawcę oferty wraz z załącznikami, JEDZ oraz oświadczeń i dokumentów składanych w postępowaniu jest Platforma dostępna pod adresem: https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/ 2.2. Ofertę oraz JEDZ składa się w formie elektronicznej tj. dokumentu podpisanego za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, natomiast inne dokumenty składa się w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym – przez osobę uprawnioną, o której mowa w pkt 1.1 ppkt 3 SWZ. Oświadczenia podmiotów składających ofertę wspólnie oraz podmiotów, na zasobach których wykonawca polega, składane na formularzu JEDZ powinny zostać złożone w formie elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez każdego z nich w zakresie w jakim potwierdzają okoliczności, o których mowa powyżej. 2.3. Złożenie oferty odbywa się poprzez: 2.3.1. dodanie w sekcji „Przygotowanie oferty” w podsekcji „Dokumenty do oferty” i wybranie docelowych plików, które mają zostać wczytane, poprzez wybranie polecenia „Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku”, wskazanych w pkt 2.3.2 SWZ – podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby uprawnione. Uwaga! Wykonawca po raz pierwszy uczestniczący w postępowaniu/składający ofertę musi odpowiednio wcześniej dokonać rejestracji/rozpocząć proces składania i podpisywania oferty uwzględniając czas na rejestrację i jej weryfikację, proces złożenia oferty w tym konieczności ewentualnego uzyskania pomocy technicznej. Ważne – oferta zapisana na Platformie nie oznacza, że została ona złożona. Zapisanie oferty daje użytkownikowi czas na wprowadzenie ewentualnych poprawek, uzupełnień, dołączenie dodatkowych załączników. Dopiero naciśnięcie klawisza ZŁÓŻ OFERTĘ / WNIOSEK oznacza złożenie oferty/ wniosku – zgodnie z przepisami Pzp. Potwierdzeniem prawidłowo złożonej Oferty jest komunikat systemowy „Oferta została złożona” oraz wygenerowany raport złożonej oferty. 2.3.2. załączenie na Platformie następujących oświadczeń i dokumentów w postaci plików (w sekcji „Przygotowanie oferty" w podsekcji „Dokumenty do oferty”, dodaje się załączniki poprzez wybranie polecenia „Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku” oraz wybranie docelowego pliku, który ma zostać wczytany): 2.3.2.1. druku Formularza Ofertowego (FO), którego wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ; UWAGA! - w przypadku złożenia oferty na innym formularzu niż załącznik nr 1 do SWZ, powinien on zawierać wszystkie niezbędne informacje wymagane w tym załączniku; - FO nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy; - brak złożenia FO lub złożenie FO niezawierającego wszystkich wymaganych przez zamawiającego informacji, spowoduje odrzucenie oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy; 2.3.2.2. oryginału dokumentu potwierdzającego wniesienie wadium w formie innej niż pieniężna – dokument potwierdzający wniesienie wadium musi zostać załączony do oferty na Platformie w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/ upoważnione do reprezentowania wystawcy dokumentu (gwaranta), w formie dopuszczalnej zgodnie z art. 97 ust. 7 ustawy; 2.3.2.3. oryginału JEDZ w postaci dokumentu elektronicznego – szczegółowe zasady wypełniania JEDZ zostały określone w pkt. 2.4 i w pkt. 8.1-8.4 SWZ; 2.3.2.4. dokumentu (np. pełnomocnictwa) potwierdzającego, że oferta została złożona przez osobę upoważnioną do reprezentowania wykonawcy (forma pełnomocnictwa została wskazana w pkt 1.1 ppkt 3 SWZ) – w przypadku, gdy oferta została podpisana przez inną osobę niż umocowaną w dokumencie rejestrowym wykonawcy; 2.3.2.5. w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w pkt 1.3.1 SWZ: a) pełnomocnictwa, o którym mowa w pkt 1.3.1 ppkt 2 SWZ; b) oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni wykonawcy; wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 6 do SWZ; 2.3.2.6. przedmiotowych środków dowodowych w postaci: a) specyfikacji technicznej (ST) oferowanego urządzenia – sporządzonej wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1a do SWZ. Specyfikacja techniczna służy do oceny spełnienia zgodności oferowanego urządzenia z wymaganymi parametrami technicznymi, które są zawarte kolumnie „Opis wymagań minimalnych” (w załączniku nr 1a do SWZ). W ST należy wskazać producenta i model oferowanego urządzenia oraz Wypełnić kolumnę „Parametry oferowanego urządzenia” w wierszach od 1 do 52. b) deklaracji zgodności CE dla oferowanej macierzy backupowej; c) dokumentu potwierdzającego posiadanie przez podmiot świadczący usługi serwisowe urządzenia certyfikatu ISO 9001:2000 na świadczenie tych usług; d) oświadczenia Wykonawcy, sporządzone zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. Uwaga! Zgodnie z art. 107 ust. 2, w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Wszystkie aspekty procedury znajdują się na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/pn/zamowieniamrpips/demand/204430/notice/public/details
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001