See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa innowacyjnego Systemu Monitorowania Odpadów Komunalnych (SMOK) - wyposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w miejscowości Kępice
Beschreibung: 1)Rozbudowa innowacyjnego systemu monitorowania odpadów komunalnych poprzez zainstalowanie w 12 lokalizacjach zabudowy wielorodzinnej modułów umożliwiających identyfikację użytkownika oraz poprawną segregację odpadów. System składa się z modułów naziemnych systemu segregacji. Każdy moduł składa się z 6 stanowisk na pojemniki 1100 l. Integralną częścią modułu jest panel sterowniczy z systemem logowania oraz drukarką etykiet na przekazywane worki z wysegregowanymi odpadami komunalnymi; 2)Wyposażenie istniejącego PSZOK: a)dostawa kontenerów i pojemników b)dostawa przyczepy do przewozu kontenerów c)dostawa ładowarki teleskopowej d)dostawa wyposażenia do punkt przygotowania do ponownego użycia e)dostawa wyposażenia pomieszczeń w budynku PSZOK - sali edukacyjnej - biura - części socjalnej
Interne Kennung: ZP.271.02.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Rozbudowa innowacyjnego systemu monitorowania odpadów komunalnych poprzez zainstalowanie w 12 lokalizacjach zabudowy wielorodzinnej modułów umożliwiających identyfikację użytkownika oraz poprawną segregację odpadów. System składa się z modułów naziemnych systemu segregacji. Każdy moduł składa się z 6 stanowisk na pojemniki 1100 l. Integralną częścią modułu jest panel sterowniczy z systemem logowania oraz drukarką etykiet na przekazywane worki z wysegregowanymi odpadami komunalnymi; 2) Wyposażenie istniejącego PSZOK: a) dostawa kontenerów i pojemników b) dostawa przyczepy do przewozu kontenerów c) dostawa ładowarki teleskopowej d) dostawa wyposażenia do punkt przygotowania do ponownego użycia e) dostawa wyposażenia pomieszczeń w budynku PSZOK - sali edukacyjnej - biura - części socjalnej