476999-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Dodávka systému pro zajištění IT řešení Technických dohledových center včetně systému pro kontroly vstupů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka systému pro zajištění IT řešení Technických dohledových center včetně systému pro kontroly vstupů
BeschreibungPředmětem bude zajištění dodávek systému pro zajištění IT řešení technických dohledových center včetně systému pro kontroly vstupů pro Zadavatele. Podrobně viz ZD.
Vorherige Bekanntmachung5815-2021
Interne KennungALCATRAZ = Systém pro zajištění IT řešení TDC vč. sys. pro kontr. vstupů
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem bude zajištění dodávek systému pro zajištění IT řešení technických dohledových center včetně systému pro kontroly vstupů pro Zadavatele. Podrobně viz ZD
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server