See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 26-059 H.M. – oprava měřidel skladovacích nádrží PHM
Beschreibung: Předmětem VZ je oprava formou výměny technologické instrumentace skladovacích nádrží pohonných hmot ve skladové kapacitě zadavatele, která zahrnuje: a) zpracování projektové dokumentace pro opravu technologické instrumentace skladovacích nádrží pohonných hmot formou výměny stávajících měřidel a kabelových rozvodů (tj. demontáž stávajících, dodání, montáž a zprovoznění nových měřidel a rozvodů), b) oprava dle zhotovitelem zpracované a objednatelem schválené projektové dokumentace včetně následné integrace instrumentace do řídicího systému skladu, a to ve spolupráci s mandatorním integrátorem zadavatele.
Interne Kennung: 06174/26-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76000000 Mit der Gewinnung von Erdöl und Erdgas verbundene Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38422000 Füllstandsmessgeräte
5. Los
Los: LOT-0001