2. Verfahren
Verfahren
Titel: R.O.K. MRO-E INSTRUMENTATIE
Beschreibung: De opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst met 1 deelnemer per perceel voor een periode van 48 maanden (met de mogelijkheid om deze 2x te verlengen voor 24 maanden) en betreft het leveren van diverse elektrische MRO-E artikelen, meer specifiek instrumentatie materialen. De opdracht is opgesplitst in de volgende percelen: Perceel 1: Instrumentatie Endress&Hauser of evenwaardig alternatief Perceel 2: Instrumentatie overige merken
Interne Kennung: PPP0TK-879/6274/WIVD_MRO-E_INSTRUMENTATIE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Instrumentatie Endress&Hauser of evenwaardig alternatief
Beschreibung: Instrumentatie Endress&Hauser of evenwaardig alternatief
Interne Kennung: WIVD/MRO-E_INSTRUMENTATIE_P1_1
Los: LOT-0002
Titel: Instrumentatie overige merken
Beschreibung: Instrumentatie overige merken
Interne Kennung: WIVD/MRO-E_INSTRUMENTATIE_P2_2