2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aannemingsovereenkomst Sébaschool en gymzaal te Kesteren
Beschreibung: Op de ontwikkellocatie Hoge Wei ten noorden van de Rhenenseweg in Kesteren wordt de Sébaschool voor primair onderwijs met een gymlokaal gerealiseerd. Het bestemmingsplan Hoge Wei bestaat naast de schoollocatie ook circa 350 woningen, appartementen en een kerkgebouw. Dit bestemmingsplan is in oktober vastgesteld en sinds begin december 2023 onherroepelijk. Het schoolgebouw heeft een bruto vloeroppervlak van 2877 m² en bevat 20 klaslokalen en enkele onderwijs/zorg nevenruimten. Er is op gerekend dat de nevenruimten omgebouwd kunnen worden tot klaslokalen. Het gymlokaal van 517 m² vormt met de Sébaschool een gebouw, maar is wel separaat door sportverenigingen te gebruiken. Het buitenterrein wordt in een later stadium meervoudig onderhands uitgevraagd. Betreft 1 perceel: Bouwkundig inclusief E en W intallaties. Het schoolgebouw heeft een bruto vloeroppervlak van 2877 m² en bevat 20 klaslokalen en enkele onderwijs/zorg nevenruimten. Er is op gerekend dat de nevenruimten omgebouwd kunnen worden tot klaslokalen. Het gymlokaal van 517 m² vormt met de Sébaschool een gebouw, maar is wel separaat door sportverenigingen te gebruiken.
Interne Kennung: 240216
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 Aannemingsovereenkomst Sébaschool en gymzaal
Beschreibung: Bouwkudig Eletktrotechnisch en werktuigbouwkundig
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten