See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPŠP-COP Zlín – Pořízení nábytku 2
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je kompletní dodávka interiéru (demontáž a likvidace stávajícího vybavení, zabezpečení jednotlivých prvků interiéru, jejich doprava na místo určení, instalace, montáž do jednotlivých určených místností, jejich uvedení do provozu a úklid po instalaci, včetně odstranění obalů a jiných odpadů vzniklých činností dodavatele a závěrečný úklid míst dotčených činností dodavatele).
Interne Kennung: VZ/2025/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Nábytek skupina A - postele
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 zadávané veřejné zakázky je demontáž, odvoz a ekologická likvidace stávajících postelí včetně matrací, roštů a dodávka nových postelí včetně matrací, roštů a úložných boxů včetně dopravy na místo určení, instalace, montáž do jednotlivých určených místností, jejich uvedení do provozu a úklid po instalaci, včetně odstranění obalů a jiných odpadů vzniklých činností dodavatele a závěrečný úklid míst dotčených činností dodavatele. Domov mládeže SPŠP COP nám. T.G. Masaryka 2700, Zlín – 267 kusů a Domov mládeže Růmy 4050, Zlín – 65 kusů. Detailní popis předmětu a podmínek plnění části 1 veřejné zakázky je uveden v návrhu Obchodních podmínek – Návrh smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace), v soupisu dodávek a prací s výkazem výměr části 1 a v projektové dokumentaci (příloha č. 6 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: VZ/2025/02 - část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou případně uvedeny v obchodních podmínkách, které jsou součástí zadávací dokumentace.
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - Nábytek skupina D
Beschreibung: Předmětem plnění části 4 zadávané veřejné zakázky je demontáž, odvoz a ekologická likvidace stávajícího nábytku a dodávka nového včetně dopravy na místo určení, instalace, montáž do jednotlivých určených místností, jejich uvedení do provozu a úklid po instalaci, včetně odstranění obalů a jiných odpadů vzniklých činností dodavatele a závěrečný úklid míst dotčených činností dodavatele. Jedná se o vybavení stolovým, sedacím a skříňovým běžným nábytkem, ne vestavěným. Dále se jedná o dodávku dílenského stolu (1ks) a lednice nízké volně stojící (5ks). Jedná se o základní vybavení pokojů, kanceláří a společných sálů a studoven domova mládeže. Předmět části 4 veřejné zakázky je realizován ve jednom objektu zadavatele (Domov mládeže SPŠP COP nám. T.G. Masaryka 2700, Zlín). Realizace bude probíhat za plného provozu objektu Domova mládeže (DM) a po prostorově ucelených částech, a to tak, že návoz a montáž dodávaného nábytku a současně odvoz a likvidace bude probíhat postupně po ucelených celcích předem se zadavatelem dohodnutých a dodavatelem stanovených objemech. Detailní popis předmětu a podmínek plnění části 4 veřejné zakázky je uveden v návrhu Obchodních podmínek – Návrh smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace), v soupisu dodávek a prací s výkazem výměr části 4 a v projektové dokumentaci (příloha č. 6 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: VZ/2025/02 - část 4
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Nábytek skupina C
Beschreibung: Předmětem plnění části 3 zadávané veřejné zakázky je demontáž, odvoz a ekologická likvidace stávajícího nábytku a dodávka nového včetně dopravy na místo určení, instalace, montáž do jednotlivých určených místností, jejich uvedení do provozu a úklid po instalaci, včetně odstranění obalů a jiných odpadů vzniklých činností dodavatele a závěrečný úklid míst dotčených činností dodavatele. Jedná se o vybavení stolovým, sedacím a skříňovým běžným nábytkem, ne vestavěným. Jedná se o základní vybavení pokojů, kanceláří a společných sálů a studoven domova mládeže. Předmět části 3 veřejné zakázky je realizován ve jednom objektu zadavatele (Domov mládeže SPŠP COP nám. T.G. Masaryka 2700, Zlín). Realizace bude probíhat za plného provozu objektu Domova mládeže (DM) a po prostorově ucelených částech, a to tak, že návoz a montáž dodávaného nábytku a současně odvoz a likvidace bude probíhat postupně po ucelených celcích předem se zadavatelem dohodnutých a dodavatelem stanovených objemech. Detailní popis předmětu a podmínek plnění části 3 veřejné zakázky je uveden v návrhu Obchodních podmínek – Návrh smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace), v soupisu dodávek a prací s výkazem výměr části 3 a v projektové dokumentaci (příloha č. 6 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: VZ/2025/02 - část 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Nábytek skupina B
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 zadávané veřejné zakázky je demontáž, odvoz a ekologická likvidace stávajícího nábytku a dodávka nového včetně dopravy na místo určení, instalace, montáž do jednotlivých určených místností, jejich uvedení do provozu a úklid po instalaci, včetně odstranění obalů a jiných odpadů vzniklých činností dodavatele a závěrečný úklid míst dotčených činností dodavatele. Jedná se o vybavení stolovým, sedacím a skříňovým běžným nábytkem, ne vestavěným. Jedná se o základní vybavení pokojů, kanceláří a společných sálů a studoven domova mládeže. Předmět části 2 veřejné zakázky je realizován ve jednom objektu zadavatele (Domov mládeže SPŠP COP nám. T.G. Masaryka 2700, Zlín). Realizace bude probíhat za plného provozu objektu Domova mládeže (DM) a po prostorově ucelených částech, a to tak, že návoz a montáž dodávaného nábytku a současně odvoz a likvidace bude probíhat postupně po ucelených celcích předem se zadavatelem dohodnutých a dodavatelem stanovených objemech. Detailní popis předmětu a podmínek plnění části 2 veřejné zakázky je uveden v návrhu Obchodních podmínek – Návrh smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace), v soupisu dodávek a prací s výkazem výměr části 2 a v projektové dokumentaci (příloha č. 6 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: VZ/2025/02 - část 2