477188-2026 - Ergebnis
Polen – Orthopädische Implantate – Dostawa endoprotez i implantów wraz z dzierżawą instrumentarium dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez i implantów wraz z dzierżawą instrumentarium dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich
Beschreibung: Dostawa endoprotez i implantów wraz z dzierżawą instrumentarium dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich
Vorherige Bekanntmachung: 244090-2026
Interne Kennung: ZP.270-4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 oraz 108 ust. 2 ustawy Pzp – przesłanki obligatoryjne. Z postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku zamówienia o wartości równej lub przekraczającej wyra-żoną w złotych równowartość kwoty dla dostaw lub usług – 10 000 000 euro, wyklucza się wykonawcę, który udaremnia lub utrudnia stwierdzenie przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywa ich pochodzenie, w związku z brakiem możliwości ustalenia beneficjenta rzeczywistego, w rozumieniu art. 2 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2023 r. poz. 1124, 1285, 1723 i 1843 oraz z 2024 r. poz. 850 i 1222). 2. Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy także Wykonawcę/ów w następujących przypadkach – wybrane przez Zamawiającego przesłanki fakultatywne, przewidziane w art. 109 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp: 1) jeżeli występuje konflikt interesów w rozumieniu art.56 ust. 2, którego nie można skutecznie wyeliminować winny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy. - wybrane przez Zamawiającego przesłanki fakultatywne, przewidziane w art. 109 ust. 1 pkt 4: 1) w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury; 3. Zamawiający może wykluczyć Wykonawcę na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia (art. 110 ust. 1 ustawy). 4. Wyżej wymienione przesłanki wykluczenia dotyczą także podmiotu trzeciego na zasoby, którego powołuje się Wykonawca przy spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. 5. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania z powodu okoliczności wskazanych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałaniu wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady UE 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 oraz 2025/2033, które ma zasięg ogólny, wiąże w całości i jest bezpośrednio stosowane we wszystkich państwach członkowskich. 1. Na podstawie art. 112 ustawy Pzp zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie precyzuje warunku w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, jeśli wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie precyzuje warunku w tym zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie precyzuje warunku w tym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający nie precyzuje warunku w tym zakresie. Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informuje się że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba z siedzibą przy ul. Bytomskiej 62 w Piekarach Śląskich (kod pocztowy 41-940). W Szpitalu powołano Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych: e-mail: abi@urazowka.piekary.pl, tel.: 32 3934309. Pani/Pana dane osobowe, zawarte w ofertach albo wnioskach o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego a także dane znajdujące się w publicznie dostępnych rejestrach (KRS, CEIDG, KRK), będą przetwarzane w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na „Dostawa endoprotez i implantów wraz z dzierżawą instrumentarium dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich” oznaczenie sprawy (numer referencyjny): ZP.270.4/2026, na podstawie art. 6 ust. 1 lit c.14 RODO, w związku z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z ustawą z dnia 11 września 2019 r. prawo zamówień publicznych (dalej „ustawa Pzp”), ustawą z dnia 23 kwietnia 1964r – Kodeks Cywilny, ustawą z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych. W przypadku wyboru oferty i zawarcia umowy dane zamieszczone w umowie oraz w dokumentacji z nią związanej, będą przetwarzane w celach związanych z realizacją umowy, w tym w celu wystawienia faktur, rachunków oraz prowadzenia sprawozdawczości finansowej na podstawie art. 6 ust. 1 lit b. RODO (przetwarzanie niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą) oraz lit. c. RODO w związku z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami wymienionymi powyżej oraz przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. ordynacja podatkowa, ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości. Obowiązek podania danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp. Dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji lub profilowaniu. Odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu i na zasadach określonych o art. 18 oraz art. 74 ustawy Pzp. 2. Do oferty wykonawca dołącza: 1) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca składa oświadczenie na formularzu JEDZ - Załącznik Nr 2 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Endoprotezy stawu biodrowego oraz systemu do złamań okołoprotezowych i reduktorów stożka
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Endoprotezy stawu biodrowego oraz systemu do złamań okołoprotezowych i reduktorów stożka
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Implanty artroskopowe
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Implanty artroskopowe
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Endoprotezy bezcementowe stawu biodrowego
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Endoprotezy bezcementowe stawu biodrowego
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Substytuty kostne i biomateriały
Beschreibung: Pakiet nr 4 - Substytuty kostne i biomateriały
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Implant do operacji zatoki stępu
Beschreibung: Pakiet nr 5 – Implant do operacji zatoki stępu
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Spacery z antybiotykiem
Beschreibung: Pakiet nr 6 – Spacery z antybiotykiem
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Endoproteza stawu nadgarstkowo-śródręcznego, protezy stawów
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Endoproteza stawu nadgarstkowo-śródręcznego, protezy stawów
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Endoproteza nadgarstka
Beschreibung: Pakiet nr 8 – Endoproteza nadgarstka
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Endoproteza stawu kolanowego
Beschreibung: Pakiet nr 9 – Endoproteza stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Endoproteza stawu biodrowego w różnych artykulacjach
Beschreibung: Pakiet nr 10 – Endoproteza stawu biodrowego w różnych artykulacjach
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Endoproteza stawu biodrowego przynasadowa
Beschreibung: Pakiet nr 11 – Endoproteza stawu biodrowego przynasadowa
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Endoproteza stawu biodrowego modularna, rewizyjna
Beschreibung: Pakiet nr 12 – Endoproteza stawu biodrowego modularna, rewizyjna
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Endoproteza stawu biodrowego rewizyjna
Beschreibung: Pakiet nr 13 - Endoproteza stawu biodrowego rewizyjna
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Cement kostny
Beschreibung: Pakiet nr 14 - Cement kostny
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – Endoproteza pierwotna anatomiczna stawu kolanowego
Beschreibung: Pakiet nr 15 – Endoproteza pierwotna anatomiczna stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – Endoproteza pierwotna połowicza stawu kolanowego
Beschreibung: Pakiet nr 16 – Endoproteza pierwotna połowicza stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego półwiązana i zawiasowa
Beschreibung: Pakiet nr 17 – Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego półwiązana i zawiasowa
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18- Endoproteza stawu biodrowego
Beschreibung: Pakiet nr 18- Endoproteza stawu biodrowego
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – Endoproteza stawu biodrowego antyluksacyjna
Beschreibung: Pakiet nr 19 – Endoproteza stawu biodrowego antyluksacyjna
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – Endoproteza stawu kolanowego- rewizyjna
Beschreibung: Pakiet nr 20 – Endoproteza stawu kolanowego- rewizyjna
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 – Endoproteza stawu barkowego
Beschreibung: Pakiet nr 21 – Endoproteza stawu barkowego
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 – Endoproteza stawu biodrowego
Beschreibung: Pakiet nr 22 – Endoproteza stawu biodrowego
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 – Endoproteza stawu biodrowego dwumobilna
Beschreibung: Pakiet nr 23 – Endoproteza stawu biodrowego dwumobilna
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 – Macierz kości
Beschreibung: Pakiet nr 24 – Macierz kości
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - System ssąco- płuczący
Beschreibung: Pakiet nr 25 - System ssąco- płuczący
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - Płytki do stabilizacji miednicy
Beschreibung: Pakiet nr 26 - Płytki do stabilizacji miednicy
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - Endoproteza stawu łokciowego
Beschreibung: Pakiet nr 27 - Endoproteza stawu łokciowego
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 – Rewizyjny implant łopatkowy
Beschreibung: Pakiet nr 28 – Rewizyjny implant łopatkowy
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 – Endoproteza stawu biodrowego cementowa
Beschreibung: Pakiet nr 29 – Endoproteza stawu biodrowego cementowa
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 – Endoproteza stawu kolanowego hypoalergiczna
Beschreibung: Pakiet nr 30 – Endoproteza stawu kolanowego hypoalergiczna
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 - Cement do vertebroplastyki
Beschreibung: Pakiet nr 31 - Cement do vertebroplastyki
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Endoproteza poresekcyjna
Beschreibung: Pakiet nr 32 - Endoproteza poresekcyjna
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - System stabilizacji i korekcji deformacji w odcinku piersiowo-lędźwiowym kręgosłupa
Beschreibung: Pakiet nr 33 - System stabilizacji i korekcji deformacji w odcinku piersiowo-lędźwiowym kręgosłupa
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 – Endoproteza stawu kolanowego kręgosłupa
Beschreibung: Pakiet nr 34 – Endoproteza stawu kolanowego kręgosłupa
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 – Endoproteza stawu kolanowego
Beschreibung: Pakiet nr 35 – Endoproteza stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 – Implanty artroskopowe
Beschreibung: Pakiet nr 36 – Implanty artroskopowe
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 – Membrany kolagenowe
Beschreibung: Pakiet nr 37 – Membrany kolagenowe
Interne Kennung: Pakiet nr 37