2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE ASYSTY TECHNICZNEJ I PRZEPROWADZENIE WARSZTATÓW DLA POSIADANEGO PRZEZ URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO OPROGRAMOWANIA ORACLE
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę polegającą na świadczeniu asysty technicznej dla posiadanego przez Urząd Dozoru Technicznego oprogramowania ORACLE, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy (wzór umowy). 3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) świadczenie usług Asysty Technicznej (Software Update License & Support) dla posiadanego oprogramowania firmy ORACLE w zakresie opisanym w OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do umowy (poz. 1-14); b) przeprowadzanie warsztatów autoryzowanych przez producenta oprogramowania Oracle (Learning Credits), opisanych w OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy (poz. 15), w okresie trwania umowy; 4. Miejsce wykonania zamówienia: Centrala UDT, ul. Szczęśliwicka 34, 02-353 Warszawa. 5. Termin wykonania zamówienia: Termin wykonania zamówienia – od dnia zawarcia umowy do dnia 31 sierpnia 2028 r. Rozpoczęcie świadczenia usług Asysty Technicznej nastąpi w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Wykonawca w terminie 14 dni kalendarzowych licząc od dnia zawarcia Umowy poprzez zarejestrowanie na stronie „My Oracle Support” i przekazanie Zamawiającemu Certyfikatu Asysty Technicznej, potwierdzającego nabycie przez Zamawiającego praw do korzystania z usług Asysty Technicznej (Software Update Licence & Support) dla wcześniej zakupionego oprogramowania Oracle.
Interne Kennung: ZP-DI-36/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego prowadzone jest w oparciu o art. 139 ustawy Pzp (tzw. procedura odwrócona), co w myśl przepisu oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Szczegółowy opis procedury został zawarty w art. 139 ust. 3-4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001