477220-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Aanstellen ontwerper-Bouw van een nieuwe brandweerkazerne en omgevingswerken te Lede
Wettbewerbsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAanstellen ontwerper-Bouw van een nieuwe brandweerkazerne en omgevingswerken te Lede
BeschreibungDeze opdracht betreft het aanstellen van een studiebureau voor het bouwen van een nieuwe brandweerkazerne te Lede, Hoogstraat 163. SOLVA werd aangesteld door de Hulpverleningszone Zuid-Oost als bouwheer. De opdracht omvat alle prestaties die noodzakelijk zijn voor een volledige en kwalitatieve realisatie van het project, binnen het vooropgestelde budget en binnen de opgelegde timing. De inschrijver, later opdrachtnemer houdt rekening met de verplichting dat het project gerealiseerd moet zijn uiterlijk tegen 17 april 2029.
Interne KennungSOLVA_HVZZO_brandweerkazerne_PRLED1125-D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSOLVA_HVZZO_brandweerkazerne_PRLED1125-D - 1
BeschreibungAanstellen ontwerper - bouw van een nieuwe brandweerkazerne en omgevingswerken te Lede.
Interne Kennung1