477237-2026 - Ergebnis
Tschechien – Personalcomputer – DNS-Centrální nákup výpočetní techniky - uveřejnění minitendrů za II. čtvrtletí 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS-Centrální nákup výpočetní techniky - uveřejnění minitendrů za II. čtvrtletí 2026
BeschreibungZadavatel v rámci této veřejné zakázky zavede DNS, kterým se rozumí plně elektronický, otevřený systém pro zadávání veřejných zakázek, jejichž předmětem je pořízení běžného, obecně dostupného zboží. Zadavatel tímto zadávacím řízení zavádí DNS ve smyslu § 138 ZZVZ, přičemž v rámci tohoto zadávacího řízení postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 ZZVZ. Zadavatel všem dodavatelům zařazeným do DNS zašle Výzvu k podání nabídek na konkrétní plnění za podmínek uvedených v jednotlivých Výzvách k podání nabídek. Každý veřejná zakázka zadávaná v rámci DNS bude specifikována, co do rozsahu a podmínek, až v rámci Výzvy k podání nabídek dle § 141 ZZVZ. Předmětem veřejné zakázky zadávané prostřednictvím DNS jsou dodávky výpočetní techniky (tj. stolních počítačů, monitorů, PC 2v1, notebooků, tabletů a CD/DVD mechanik), příslušenství pro počítače a notebooky (tj. myš, klávesnice, brašna) a základní softwarové vybavení (operační systém jako součást dodávané výpočetní techniky)...
Vorherige Bekanntmachung3507-2023
Interne KennungDNS - Centrální nákup výpočetní techniky - II. čtvrtletí 2026
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o uveřejnění minitendrů zadaných v období 1.4.2026 - 30.6.2026, tedy minitendry č. 29 bez NP, 30 s NP, 30 bez NP, 31 s NP 32 s NP, 31 bez NP. Předpokládaná hodnota + nabídkové ceny jsou součtem za tyto minitendry Jednotlivé minitendry jsou i veřejně dostpné na profilu zadavatele.... Minitendry č. 31 a 32 s NP --> zrušeno, žádná nabídka!
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávky výpočetní techniky S POŽADAVKEM na poskytování náhradního plnění - minitendr 30+31+32 s NP
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky výpočetní techniky (tj. stolních počítačů, monitorů, PC 2v1, notebooků, tabletů a CD/DVD mechanik), příslušenství pro počítače a notebooky (tj. myš, klávesnice, brašna) a základní softwarové vybavení (operační systém jako součást dodávané výpočetní techniky) pro Olomoucký kraj a jeho příspěvkové organizace s požadavkem na poskytování náhradního plnění.
Interne KennungKategorie 1 s NP
LosLOT-0002
TitelDodávky výpočetní techniky BEZ POŽADAVKU na poskytování náhradního plnění, minitendr 29,30 a 31 bez NP
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky výpočetní techniky (tj. stolních počítačů, monitorů, PC 2v1, notebooků, tabletů a CD/DVD mechanik), příslušenství pro počítače a notebooky (tj. myš, klávesnice, brašna) a základní softwarové vybavení (operační systém jako součást dodávané výpočetní techniky) pro Olomoucký kraj a jeho příspěvkové organizace bez požadavku na poskytování náhradního plnění.
Interne KennungKategorie 2 bez NP