See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sukcesywnego odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów oznaczonych w klasyfikacji odpadów kodem 20 01 10 – Odzież i 20 01 11 – Tekstylia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest - na warunkach opisanych w umowie, która zostanie zawarta pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą, zaproszeniem do negocjacji, protokołem z negocjacji - sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów sklasyfikowanych pod kodem 20 01 10 - odzież i 20 01 11 tekstylia Odpady mogą zostać poddane wyłącznie procesom odzysku R12, zgodnie z określeniem oznaczenia tych procesów w ustawie o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.), przy czym przez „poddanie procesowi odzysku” rozumie się rozpoczęcie i zakończenie tego procesu. 2. Przedmiot Zamówienia obejmuje sukcesywne przekazanie odpadu klasyfikowanego pod kodem 20 01 10 – Odzież oraz 20 01 11- Tekstylia, stanowiący selektywnie zebraną frakcję komunalnych odpadów odzieży i odpadów tekstylnych w ilości 300 Mg (+/-10 Mg) (różnice ilościowe mogą wynikać z warunków magazynowych oraz zastosowanych rozwiązań technicznych i technologicznych systemu wagowego) jednak nie mniej niż 100 Mg. Odpad luzem 3. Odbiór odpadów: 1) Przekazanie i odbiór Odpadów następować będzie wyłącznie na podstawie i zgodnie z pisemnymi [forma pod rygorem nieważności] zamówieniami jednostkowymi Zamawiającego kierowanymi do Wykonawcy i doręczanymi pocztą elektroniczną, określającymi ilość Odpadów oraz termin, w którym Zamawiający oczekuje ich odbioru. 2) Zamawiający będzie składał zamówienia jednostkowe, gdy zgromadzona przez niego ilość Odpadów, która ma być odebrana w jednym dniu będzie wynosiła minimum 16 Mg, 3) Wykonawca będzie odbierał Odpady przy zachowaniu następujących wymagań infrastruktury technicznej w zakładzie Zamawiającego: a) waga brutto pojedynczego pojazdu wjeżdżającego (pusty pojazd do załadunku) na teren zakładu Zamawiającego nie może przekraczać 18 ton b) odległości pomiędzy skrajnymi osiami pojedynczego pojazdu nie mogą przekraczać długości 16 metrów, a długość pojazdu nie przekroczy 18 m c) załadunek odpadów przekazywanych luzem odbywa się „od góry” 4) Po zważeniu pojazdu załadowanego Odpadami, Zamawiający wystawiać będzie dokument wydania z magazynu. 5) Zamawiający sporządzać będzie Kartę Przekazania Odpadów [KPO] dla każdej partii Odpadów odbieranej z prowadzonego przez niego zakładu przez transport Wykonawcy. Karty te będą wystawiane zgodnie z Ustawą o odpadach. Wykonawca odpowiedzialny będzie za potwierdzanie przez Prowadzącego Instalację, w której prowadzony będzie proces odzysku, masy i rodzaju Odpadów określonej w każdej Karcie Przekazania Odpadów wystawionej przez Zamawiającego, zgodnie z Ustawą o odpadach.
Vorherige Bekanntmachung: 400399-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sukcesywnego odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów oznaczonych w klasyfikacji odpadów kodem 20 01 10 – Odzież i 20 01 11 – Tekstylia.
Interne Kennung: IZP/16/2026/Tekstylia