477287-2026 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dostawa artykułów spożywczych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów spożywczych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części: 1) część I – artykuły różne – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 2) część II – przyprawy do potraw, sosy i zupy w proszku – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 3) część III – słodycze – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 4) część IV – owoce i warzywa mrożone – dostawa Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 5) część V – owoce i warzywa mrożone – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 6) część VI – owoce i warzywa konserwowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 7) część VII – wyroby kulinarne świeże i mrożone – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 8) część VIII – wyroby kulinarne świeże i mrożone – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 9) część IX – mleko i jego przetwory – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 10) część X – mleko i jego przetwory dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 11) część XI – bazy do zup dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 6. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani, wg. załącznika nr 11 do SWZ 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 8. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 Ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku wyniesie 1 761 590,00 zł netto, w tym: 1) część I – artykuły różne – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 413 856,00 zł netto; 2) część II – przyprawy do potraw, sosy i zupy w proszku – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 31 418,00 zł netto; 3) część III – słodycze – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 103 755,00 zł netto; 4) część IV – owoce i warzywa mrożone – dostawa Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 105 625,00 zł netto; 5) część V – owoce i warzywa mrożone – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach 12 263,00 zł netto; 6) część VI – owoce i warzywa konserwowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 90 684,00 zł netto; 7) część VII – wyroby kulinarne świeże i mrożone – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 222 800,00 zł netto; 8) część VIII – wyroby kulinarne świeże i mrożone – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 16 050,00 zł netto; 9) część IX – mleko i jego przetwory – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 709 475,00 zł netto; 10) część X – mleko i jego przetwory dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 45 683,00 zł netto; 11) część XI – bazy do zup dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 9 981,00 zł netto. Minimalne wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji części I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI zostanie pomniejszone proporcjonalnie po zastosowaniu aukcji elektronicznej. 9. Podane w formularzach cenowych ilości asortymentu należy traktować jako przeciętne. Faktyczna ilość zamawianego każdorazowo asortymentu jest zależna od rzeczywistych, aktualnych potrzeb Zamawiającego. 10. Zamawiający zastrzega prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 11. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 12. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać przedmiot umowy w opakowaniach zbiorczych, odpowiednio posortowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem, w warunkach temperaturowych zalecanych przez producenta oraz czystym środkiem transportu przystosowanym do przewozu przedmiotu umowy. 13. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 14. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy. 15. Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. 16. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo lub magazyn żywnościowy Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach, ul. Ogrodowa 39, 05-650 Sułkowice.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612100 Weizenmehl, 15831000 Zucker, 15861000 Kaffee, 15870000 Würzmittel, 15842000 Schokolade und Süßwaren, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15331460 Gemüsekonserven, 15321000 Fruchtsäfte, 15981000 Mineralwasser, 15851000 Mehlwaren, 15530000 Butter, 15511210 UHT-Milch, 15544000 Hartkäse, 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
Titelartykuły różne – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie;
BeschreibungZamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy, od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, o właściwym smaku i zapachu, bez oznak wilgoci, zbrylenia i pleśni. Termin przydatności do spożycia: – masło roślinne - minimum 2 miesiące od daty dostawy, – kawa liofilizowana rozpuszczalna, kawa ziarnista – minimum 12 miesięcy od daty dostawy, – płatki kukurydziane - minimum 4 miesiące od daty dostawy, – pozostałe artykuły – minimum 6 miesięcy od daty dostawy, – tofu – minimum 7 tygodni od daty dostawy, – soki owocowe – minimum 8 miesięcy od daty dostawy, – naturalna woda mineralna gazowana – minimum 8 miesięcy od daty dostawy, – naturalna woda mineralna niegazowana – minimum 6 miesięcy od daty dostawy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612100 Weizenmehl, 15831000 Zucker, 15861000 Kaffee, 15331460 Gemüsekonserven, 15321000 Fruchtsäfte, 15981000 Mineralwasser
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
Titelprzyprawy do potraw, sosy i zupy w proszku – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
BeschreibungZamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy, od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, o właściwym smaku i zapachu, bez oznak wilgoci i zbrylenia. Termin przydatności do spożycia: - czosnek - minimum 7 miesięcy od daty dostawy, - pozostałe artykuły – minimum 8 miesięcy od daty dostawy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
LosLOT-0003
Titelsłodycze – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
BeschreibungZamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy, od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, o właściwym smaku i zapachu. Termin przydatności do spożycia: – pozycja 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 – minimum 6 miesięcy od daty dostawy, – pozycja 8 – minimum 3 miesiące od daty dostawy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15842000 Schokolade und Süßwaren
LosLOT-0004
Titelowoce i warzywa mrożone – dostawa Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
BeschreibungZamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy, od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, o właściwym smaku i zapachu, bez oznak powtórnego zamrażania. Warzywa sypkie, nieoblodzone, wolne od zlepieńców trwałych, praktycznie bez uszkodzeń mechanicznych i oparzeliny mrozowej. Owoce całe, sypkie, odszypułkowane, niepopękane, niezdeformowane, niepodsuszone, nieoblodzone, bez trwałych zlepieńców. Termin przydatności do spożycia – minimum 3 miesiące od daty dostawy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
LosLOT-0005
Titelowoce i warzywa mrożone – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach
BeschreibungZamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy, od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, o właściwym smaku i zapachu, bez oznak powtórnego zamrażania. Warzywa sypkie, nieoblodzone, wolne od zlepieńców trwałych, praktycznie bez uszkodzeń mechanicznych i oparzeliny mrozowej. Owoce całe, sypkie, odszypułkowane, niepopękane, niezdeformowane, niepodsuszone, nieoblodzone, bez trwałych zlepieńców. Termin przydatności do spożycia – minimum 3 miesiące od daty dostawy. Zamówienie realizowane będzie partiami (średnio raz na dwa tygodnie).
LosLOT-0006
Titelowoce i warzywa konserwowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
BeschreibungZamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy, od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. 1. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, bez oznak pleśni, o właściwym smaku i zapachu. 2. Termin przydatności do spożycia: – chrzan tarty na kwasku cytrynowym – minimum 3 miesiące od daty dostawy, – szczaw konserwowy – minimum 6 miesięcy od daty dostawy, – pozostałe artykuły – minimum 9 miesięcy od daty dostawy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331500 In Essig konserviertes Gemüse
LosLOT-0007
Titelwyroby kulinarne świeże i mrożone – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
BeschreibungZamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy, od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Termin przydatności do spożycia wynosi: - wyroby świeże – minimum 3 dni od daty dostawy, - wyroby mrożone – minimum 6 miesięcy od daty dostawy. Pierogi Wygląd: kształt półkolisty, powierzchnia gładka, błyszcząca; produkty wyrównane w opakowaniu jednostkowym pod względem kształtu i wielkości; niedopuszczalne zabrudzenie powierzchni, pęknięcia ciasta, wyciek nadzienia; Barwa: – ciasta: od jasnokremowej do kremowej, wyrównana w opakowaniu jednostkowym, – nadzienia: charakterystyczna dla użytych składników; Konsystencja i struktura: – ciasta: elastyczna, miękka, – nadzienia: miękka, zwarta; Smak i zapach: typowy dla wyrobów z ciasta pierogowego i użytych składników nadzienia; niedopuszczalny: stęchły, gorzki lub inny obcy. Naleśniki Wygląd: płaty naleśnikowe posmarowane nadzieniem, zwijane w rulonik, wyroby wyrównane w opakowaniu jednostkowym pod względem kształtu i wielkości (masa 1szt. – 100g), niedopuszczalne: zabrudzenia powierzchni, rozerwanie ciasta i wyciek nadzienia; Barwa: – ciasta: złocisto-brązowa, – nadzienia: charakterystyczna dla użytych składników; Konsystencja i struktura: – ciasta: miękka, elastyczna, zwarta, – nadzienia: niejednolita, zwarta; Smak i zapach: typowy dla ciasta naleśnikowego; niedopuszczalny: stęchły, jełki, gorzki lub inny obcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15851000 Mehlwaren
LosLOT-0008
Titelwyroby kulinarne świeże i mrożone – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach
LosLOT-0009
Titelmleko i jego przetwory – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
BeschreibungZamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy, od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Wszystkie produkty dostarczane są w opakowaniach jednostkowych opatrzonych etykietą zawierającą: - nazwę producenta, - skład produktu, - datę przydatności do spożycia, - sposób przechowywania. Zamówienie realizowane będzie partiami (dwa razy w tygodniu: poniedziałek, czwartek).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15530000 Butter, 15511210 UHT-Milch, 15544000 Hartkäse
LosLOT-0010
Titelmleko i jego przetwory - dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach
BeschreibungZamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy, od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Wszystkie produkty dostarczane są w opakowaniach jednostkowych opatrzonych etykietą zawierającą: - nazwę producenta, - datę przydatności do spożycia, - sposób przechowywania, - skład produktu. Zamówienie realizowane będzie partiami (dwa razy w tygodniu).
LosLOT-0011
Titelbazy do zup - dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.
BeschreibungZamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy, od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, o właściwym smaku i zapachu, bez oznak wilgoci i zbrylenia. Termin przydatności do spożycia: 12 miesięcy od daty dostawy. Zamówienie realizowane będzie partiami ( dwie dostawy w trakcie trwania umowy).
477287-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα – Dostawa artykułów spożywczych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15612100 Σιτάλευρο, 15831000 Ζάχαρη, 15861000 Καφές, 15870000 Καρυκεύματα και αρτύματα, 15842000 Προϊόντα σοκολατοποιίας και ζαχαροπλαστικής, 15331170 Κατεψυγμένα λαχανικά, 15331460 Κονσερβοποιημένα λαχανικά, 15321000 Χυμοί φρούτων, 15981000 Μεταλλικό νερό, 15851000 Αλευρώδη προϊόντα, 15530000 Βούτυρο, 15511210 Γάλα UHT, 15544000 Σκληρό τυρί, 15310000 Πατάτες και προϊόντα πατάτας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15612100 Σιτάλευρο, 15831000 Ζάχαρη, 15861000 Καφές, 15331460 Κονσερβοποιημένα λαχανικά, 15321000 Χυμοί φρούτων, 15981000 Μεταλλικό νερό
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνNie dotyczy
ΠαρτίδαLOT-0002
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15870000 Καρυκεύματα και αρτύματα
ΠαρτίδαLOT-0003
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15842000 Προϊόντα σοκολατοποιίας και ζαχαροπλαστικής
ΠαρτίδαLOT-0004
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15331170 Κατεψυγμένα λαχανικά
ΠαρτίδαLOT-0005
ΠαρτίδαLOT-0006
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15331500 Λαχανικά διατηρημένα σε ξίδι
ΠαρτίδαLOT-0007
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15851000 Αλευρώδη προϊόντα
ΠαρτίδαLOT-0008
ΠαρτίδαLOT-0009
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15530000 Βούτυρο, 15511210 Γάλα UHT, 15544000 Σκληρό τυρί
ΠαρτίδαLOT-0010
ΠαρτίδαLOT-0011
See the notice on TED website
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
Täiendav liigitus (cpv): 15612100 Nisujahu, 15831000 Suhkur, 15861000 Kohv, 15870000 Maitseained, 15842000 Šokolaadi- ja suhkrukondiitritooted, 15331170 Külmutatud köögiviljad, 15331460 Konserveeritud köögiviljad, 15321000 Puuviljamahlad, 15981000 Mineraalvesi, 15851000 Jahutooted, 15530000 Või, 15511210 Kõrgkuumutatud piim, 15544000 Kõvad juustud, 15310000 Kartulid ja kartulitooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 15612100 Nisujahu, 15831000 Suhkur, 15861000 Kohv, 15331460 Konserveeritud köögiviljad, 15321000 Puuviljamahlad, 15981000 Mineraalvesi
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Nie dotyczy
Osa: LOT-0002
Täiendav liigitus (cpv): 15870000 Maitseained
Osa: LOT-0003
Täiendav liigitus (cpv): 15842000 Šokolaadi- ja suhkrukondiitritooted
Osa: LOT-0004
Täiendav liigitus (cpv): 15331170 Külmutatud köögiviljad
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Täiendav liigitus (cpv): 15331500 Äädikas säilitatud köögiviljad
Osa: LOT-0007
Täiendav liigitus (cpv): 15851000 Jahutooted
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Täiendav liigitus (cpv): 15530000 Või, 15511210 Kõrgkuumutatud piim, 15544000 Kõvad juustud
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
477287-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes – Dostawa artykułów spożywczych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
Nomenclature complémentaire (cpv): 15612100 Farine de blé, 15831000 Sucre, 15861000 Café, 15870000 Condiments et assaisonnements, 15842000 Chocolat et sucreries, 15331170 Légumes congelés, 15331460 Légumes en boîte, 15321000 Jus de fruits, 15981000 Eau minérale, 15851000 Produits farinacés, 15530000 Beurre, 15511210 Lait UHT, 15544000 Fromage à pâte dure, 15310000 Pommes de terre et produits à base de pomme de terre
5. Lot
LotLOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 15612100 Farine de blé, 15831000 Sucre, 15861000 Café, 15331460 Légumes en boîte, 15321000 Jus de fruits, 15981000 Eau minérale
Options
Description des optionsNie dotyczy
LotLOT-0002
Nomenclature complémentaire (cpv): 15870000 Condiments et assaisonnements
LotLOT-0003
Nomenclature complémentaire (cpv): 15842000 Chocolat et sucreries
LotLOT-0004
Nomenclature complémentaire (cpv): 15331170 Légumes congelés
LotLOT-0005
LotLOT-0006
Nomenclature complémentaire (cpv): 15331500 Légumes conservés dans le vinaigre
LotLOT-0007
Nomenclature complémentaire (cpv): 15851000 Produits farinacés
LotLOT-0008
LotLOT-0009
Nomenclature complémentaire (cpv): 15530000 Beurre, 15511210 Lait UHT, 15544000 Fromage à pâte dure
LotLOT-0010
LotLOT-0011
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Aicmiú breise (cpv): 15612100 Wheat flour, 15831000 Sugar, 15861000 Coffee, 15870000 Condiments and seasonings, 15842000 Chocolate and sugar confectionery, 15331170 Frozen vegetables, 15331460 Canned vegetables, 15321000 Fruit juices, 15981000 Mineral water, 15851000 Farinaceous products, 15530000 Butter, 15511210 UHT milk, 15544000 Hard cheese, 15310000 Potatoes and potato products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 15612100 Wheat flour, 15831000 Sugar, 15861000 Coffee, 15331460 Canned vegetables, 15321000 Fruit juices, 15981000 Mineral water
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Nie dotyczy
Luchtóg: LOT-0002
Aicmiú breise (cpv): 15870000 Condiments and seasonings
Luchtóg: LOT-0003
Aicmiú breise (cpv): 15842000 Chocolate and sugar confectionery
Luchtóg: LOT-0004
Aicmiú breise (cpv): 15331170 Frozen vegetables
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
Aicmiú breise (cpv): 15331500 Vegetables preserved in vinegar
Luchtóg: LOT-0007
Aicmiú breise (cpv): 15851000 Farinaceous products
Luchtóg: LOT-0008
Luchtóg: LOT-0009
Aicmiú breise (cpv): 15530000 Butter, 15511210 UHT milk, 15544000 Hard cheese
Luchtóg: LOT-0010
Luchtóg: LOT-0011
477287-2026 - Gara
Polonia – Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini – Dostawa artykułów spożywczych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15612100 Farina di frumento, 15831000 Zucchero, 15861000 Caffè, 15870000 Condimenti e aromi, 15842000 Cioccolato e confetteria, 15331170 Verdura congelata, 15331460 Verdura in scatola, 15321000 Succhi di frutta, 15981000 Acqua minerale, 15851000 Prodotti farinacei, 15530000 Burro, 15511210 Latte UHT, 15544000 Formaggio a pasta dura, 15310000 Patate e prodotti a base di patate
5. Lotto
LottoLOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15612100 Farina di frumento, 15831000 Zucchero, 15861000 Caffè, 15331460 Verdura in scatola, 15321000 Succhi di frutta, 15981000 Acqua minerale
Opzioni
Descrizione delle opzioniNie dotyczy
LottoLOT-0002
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15870000 Condimenti e aromi
LottoLOT-0003
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15842000 Cioccolato e confetteria
LottoLOT-0004
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15331170 Verdura congelata
LottoLOT-0005
LottoLOT-0006
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15331500 Verdura sott'aceto
LottoLOT-0007
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15851000 Prodotti farinacei
LottoLOT-0008
LottoLOT-0009
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15530000 Burro, 15511210 Latte UHT, 15544000 Formaggio a pasta dura
LottoLOT-0010
LottoLOT-0011
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15612100 Dqiq tal-qamħ, 15831000 Zokkor, 15861000 Fake, 15870000 Kondimenti melħ u bżar, 15842000 Ħelu taċ-ċikkulata u taz-zokkor, 15331170 Ħxejjex iffriżati, 15331460 Ħxejjex fil-laned, 15321000 Ġuleppi tal-frott, 15981000 Ilma minerali, 15851000 Prodotti mit-tqiq, 15530000 Butir, 15511210 Ħalib UHT, 15544000 Ġobon iebes, 15310000 Patata u prodotti tal-patata
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15612100 Dqiq tal-qamħ, 15831000 Zokkor, 15861000 Fake, 15331460 Ħxejjex fil-laned, 15321000 Ġuleppi tal-frott, 15981000 Ilma minerali
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Nie dotyczy
Lott: LOT-0002
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15870000 Kondimenti melħ u bżar
Lott: LOT-0003
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15842000 Ħelu taċ-ċikkulata u taz-zokkor
Lott: LOT-0004
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15331170 Ħxejjex iffriżati
Lott: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15331500 Ħxejjex ippreżervati fil-ħall
Lott: LOT-0007
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15851000 Prodotti mit-tqiq
Lott: LOT-0008
Lott: LOT-0009
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15530000 Butir, 15511210 Ħalib UHT, 15544000 Ġobon iebes
Lott: LOT-0010
Lott: LOT-0011
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15612100 Mąka pszenna, 15831000 Cukier, 15861000 Kawa, 15870000 Przyprawy i przyprawy korzenne, 15842000 Czekolada i wyroby cukiernicze, 15331170 Warzywa mrożone, 15331460 Warzywa puszkowane, 15321000 Soki owocowe, 15981000 Wody mineralne, 15851000 Produkty mączne, 15530000 Masło, 15511210 Mleko UHT, 15544000 Ser twardy, 15310000 Ziemniaki i produkty z ziemniaków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15612100 Mąka pszenna, 15831000 Cukier, 15861000 Kawa, 15331460 Warzywa puszkowane, 15321000 Soki owocowe, 15981000 Wody mineralne
Opcje:
Opis opcji: Nie dotyczy
Część zamówienia: LOT-0002
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15870000 Przyprawy i przyprawy korzenne
Część zamówienia: LOT-0003
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15842000 Czekolada i wyroby cukiernicze
Część zamówienia: LOT-0004
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15331170 Warzywa mrożone
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15331500 Warzywa konserwowane w occie
Część zamówienia: LOT-0007
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15851000 Produkty mączne
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15530000 Masło, 15511210 Mleko UHT, 15544000 Ser twardy
Część zamówienia: LOT-0010
Część zamówienia: LOT-0011
477287-2026 - Súťaž
Poľsko – Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty – Dostawa artykułów spożywczych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15612100 Pšeničná múka, 15831000 Cukor, 15861000 Káva, 15870000 Koreniny a chuťové prísady, 15842000 Čokoláda a cukrovinky, 15331170 Mrazená zelenina, 15331460 Konzervovaná zelenina, 15321000 Ovocné šťavy, 15981000 Minerálne vody, 15851000 Múčne výrobky, 15530000 Maslo, 15511210 Ultravysoko zohriate mlieko, 15544000 Tvrdý syr, 15310000 Zemiaky a zemiakové výrobky
5. Časť
ČasťLOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15612100 Pšeničná múka, 15831000 Cukor, 15861000 Káva, 15331460 Konzervovaná zelenina, 15321000 Ovocné šťavy, 15981000 Minerálne vody
Možnosti
Popis možnostíNie dotyczy
ČasťLOT-0002
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15870000 Koreniny a chuťové prísady
ČasťLOT-0003
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15842000 Čokoláda a cukrovinky
ČasťLOT-0004
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15331170 Mrazená zelenina
ČasťLOT-0005
ČasťLOT-0006
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15331500 Zelenina nakladaná v octe
ČasťLOT-0007
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15851000 Múčne výrobky
ČasťLOT-0008
ČasťLOT-0009
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15530000 Maslo, 15511210 Ultravysoko zohriate mlieko, 15544000 Tvrdý syr
ČasťLOT-0010
ČasťLOT-0011
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15612100 Vetemjöl, 15831000 Socker, 15861000 Kaffe, 15870000 Smaktillsatser och kryddor, 15842000 Choklad och sötsaker, 15331170 Frysta grönsaker, 15331460 Grönsaker på burk, 15321000 Fruktjuicer, 15981000 Mineralvatten, 15851000 Mjölprodukter, 15530000 Smör, 15511210 Mjölk med lång hållbarhet, 15544000 Hårdost, 15310000 Potatis och potatisprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 15612100 Vetemjöl, 15831000 Socker, 15861000 Kaffe, 15331460 Grönsaker på burk, 15321000 Fruktjuicer, 15981000 Mineralvatten
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Nie dotyczy
Del (anbudsområde): LOT-0002
Ytterligare klassificering (cpv): 15870000 Smaktillsatser och kryddor
Del (anbudsområde): LOT-0003
Ytterligare klassificering (cpv): 15842000 Choklad och sötsaker
Del (anbudsområde): LOT-0004
Ytterligare klassificering (cpv): 15331170 Frysta grönsaker
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Ytterligare klassificering (cpv): 15331500 Grönsaker, konserverade i ättika
Del (anbudsområde): LOT-0007
Ytterligare klassificering (cpv): 15851000 Mjölprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Ytterligare klassificering (cpv): 15530000 Smör, 15511210 Mjölk med lång hållbarhet, 15544000 Hårdost
Del (anbudsområde): LOT-0010
Del (anbudsområde): LOT-0011