477291-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Wartung von Informationstechnologiesoftware – Centrální evidenční systém sbírek muzejní povahy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCentrální evidenční systém sbírek muzejní povahy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je závazek dodavatele vytvořit, dodat, implementovat, integrovat a poskytovat na svůj náklad, odpovědnost a nebezpečí pro zadavatele v souladu se zadávacími podmínkami následující dílo a služby: - Centrální evidenční systém sbírek muzejní povahy (dále jen „CESSMP“) splňující požadavky platné právní úpravy v oboru muzejnictví včetně integrace tohoto systému na stávající definované systémy zadavatele, - komplexní služby pro CESSMP spočívající min. v: - poskytování služby technické a servisní podpory pro CESSMP a všechny jeho komponenty a součásti, - poskytování služby rozvoje a vývoje pro CESSMP a všechny jeho komponenty a součásti, - poskytování školení pro uživatele a administrátory CESSMP, - tvorbě a údržbě veškeré dokumentace CESSMP a všech jeho komponent a součástí (uživatelská, administrátorská, provozní, bezpečnostní, architektura systému). Dodavatel zajistí převzetí dat a funkcionalit ze stávajícího evidenčního systému zadavatele v oblasti muzejnictví. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci, podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena ve smlouvě (viz příloha č. 7 zadávací dokumentace) a jejích přílohách č. 1–6 (viz příloha č. 1–6 zadávací dokumentace).
Interne KennungOVZS 70407/2025/irst
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, kdy si zadavatel vyhrazuje právo navýšit odměnu: a) dle čl. 3.1.2 a 3.1.3 smlouvy v souvislosti s vývojem inflace dle platné právní úpravy, a to v souladu s inflační doložkou upravenou v čl. 3.2b) smlouvy (viz příloha č. 7 ZD). b) v důsledku změny DPH: k ceně sjednané ve smlouvě v Kč bez DPH bude účtována daň z přidané hodnoty (DPH) vždy v zákonem stanovené sazbě a výši k datu uskutečnění zdanitelného plnění – viz čl. 3.1 smlouvy (viz příloha č. 7 ZD).