477328-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Teile für Maschinen für die Erzaufbereitung – STĚRAČE PRO PÁSOVÉ DOPRAVNÍKY - část II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSTĚRAČE PRO PÁSOVÉ DOPRAVNÍKY - část II
BeschreibungPředmětem Veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou dodávky náhradních dílů (dále jen „ND“) a provádění servisních prací stěračů pásových dopravníků dle aktuálních potřeb Zadavatelů. Účelem je zajištění provozuschopnosti stěračů a tím eliminace odstávek pásových dopravníků z důvodu zanesení poháněcích stanic, středních dílů dálkové pásové dopravy a také ocelových konstrukcí pod dopravníky těženým materiálem.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43620000 Teile für Maschinen für die Erzaufbereitung
5. Los
LosLOT-0004
TitelDodávky náhradních dílů a servisní činnosti pro stěrače SCHULMEISTRAT
BeschreibungDodávka náhradních dílů a servisní činnosti stěračů pásových dopravníků výrobce SCHULMEISTRAT.
Interne KennungKategorie III.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje právo po dobu platnosti zavedeného DNS rozšiřovat technickou specifikaci ND o nové ND dle aktuální potřeby a vývoje typů stěračů. Zadavatel si vyhrazuje právo kdykoliv Zadávací řízení zrušit nebo zavedený DNS kdykoliv ukončit, a to i bez udání důvodů, popř. zadat zakázku mimo tento DNS.
LosLOT-0005
TitelDodávky náhradních dílů a servisní činnosti pro stěrače AAC PRAGOCEL
BeschreibungDodávka náhradních dílů a servisní činnosti stěračů pásových dopravníků výrobce AAC PRAGOCEL.
Interne KennungKategorie IV.